jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۳۰۵۹   ۱۸ آذر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۹

فرمانده انتظامی شهرستان زابل از پلمب ۱۵۳واحد صنفی متخلف از ابتدای اجرای طرح محدودیت‌های کرونایی دراین شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صداوسیما مرکز سیستان و بلوچستان؛ سرهنگ احمد ثمره حسینی گفت: ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس شهرستان با همکاری فرمانداری، اداره صنعت و معدن، تعزیرات حکومتی و بهداشت از ابتدای اجرای طرح محدودیتهای کرونایی از 3هزار و 785واحد صنفی، بازدید کردند.
 
پلمب ۱۵۳واحد صنفی متخلف محدودیت‌های کرونایی در زابل
وی افزود:در این بازدیدها 153واحد صنفی متخلف در شهرستان به دلیل عدم رعایت شیوه نامه های بهداشتی و رفتارهای پُرخطر پلمپ شد و همچنین به تعداد 667واحد نیز تذکرات لازم داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان زابل با اشاره به استمرار طرح‌های نظارتی پلیس بر اصناف به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هر گونه فعاليت غيرقانوني توسط افراد متخلف، مراتب را از طريق مرکز فوريتهاي پليسی 110 اعلام، تا نسبت به برخورد قانوني با آنان در سريعترين زمان ممکن اقدام شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر