jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۵۲۱   ۱۶ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۷:۳۳

فرماندار دشتستان گفت: با تلاش نیروهای امدادی جسد خانم ۳۵ ساله دشتستانی که در سیلاب امروز مفقود شده است در ۱۰ کیلومتری محل مفقودی پیدا شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از  ایرنا، فتح الله نوروزی روز یکشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در جریان بارش و سیلابی شدن آب رودخانه های فصلی و معابر و خیابانهای سطح شهرستان زوج  جوانی که نگهبان یکی از معادن شهر برازجان بودند گرفتار سیلاب شده که مرد نجات یافته اما  همسر ۳۵ ساله اش مفقود شده بود.
 
پیدا شدن جسد خانم مفقود شده در سیلاب دشتستان
وی یادآورشد: با تلاش نیروهای امدادی و فروکش شدن آب بسیاری از مسیرهای مسدودشده شهرستان از جمله مسیر آبپخش - شبانکاره ، شبانکاره - گناوه ،جاده دالکی- برازجان و دالکی به کنارتخته بازگشایی شده است.
نوروزی گفت: درحال حاضر پل کلل از هر دو سمت هم رفت و هم برگشت بسته است و بازشدن آن بستگی به فروکش آب دارد .
 فرماندار دشتستان با اشاره به اینکه همچنین یک مسیر فرعی روستای سمیعا به سمت ریگ شهرستان گناوه مسدود  است افزود: بارندگی صبح امروز موجب آبگرفتگی معابر و در برخی محلات آبگرفتگی مغازه ها و منازل و آسیب رساندن به خودروها شده که خسارت در دست بررسی است .
وی گفت: از ساعات اولیه شروع بارندگی همه نیروهای امدادی و خودرویی شهرداری ها و دهیاری ها و ادارات  جهت کاهش خسارت به مردم در شهرها و روستاها تلاش بی وقفه داشته اند.
کارشناس اداره کل هواشناسی استان بوشهر گفت: از ابتدا فعالیت سامانه بارشی اخیر از روز گذشته تاکنون برازجان مرکز شهرستان دشتستان این استان با ۱۱۵ میلیمتر رکوردار بیشترین میزان بارش است.
پیام مساعدی روز یکشنبه افزود: در این مدت خارگ، گناوه، دیلم و بندر امام حسن به ترتیب با ۱۰۱، ۹۰، ۵۱ و ۳۰ میلیمتر شاهد بیشترین میزان بارش بودند.
وی بیان کرد: جم، بوشهر و دیر نیز به ترتیب شاهد ۲۰، ۱۲ و هشت میلیمتر بارش بودند.
مساعدی ادامه داد: بررسی نقشه‌های هواشناسی نشان می‌دهد فعالیت سامانه بارشی به تناوب تا اوایل وقت فردا بر روی دریا و در سطح استان ادامه دارد.
وی اظهارکرد: بنابراین طی این مدت وزش باد، بارش پراکنده باران، گاهی رگبار باران همراه با رعد و برق و وزش تندباد از پدیده های غالب در سطح استان خواهد بود.
مساعدی افزود: پیش بینی می‌شود از ظهر امروز وزش بادهای شدید شمالی از شمال خلیج فارس آغاز شود که با تداوم وزش آن تا اواخر هفته، خلیج فارس و سواحل استان به تناوب مواج و متلاطم پیش بینی می‌شود.
وی افزود: طی این مدت دمای هوا نیز در سطح استان بوشهر روند کاهشی خواهد داشت.
گفتنی فعالیت این سامانه بارشی که از شب گذشته شدت گرفته منجر به مسدود شدن برخی از راههای ارتباطی شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، گناوه و دیلم شده است.


ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر