jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۸۵۹   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۶

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران

قاتل نامرئی جان دو زن را در گلابدره گرفت

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره جزئیات حادثه گازگرفتگی در یک ساختمان مسکونی واقع در گلابدره توضیحاتی را ارائه داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران درباره  یک حادثه گازگرفتگی در گلابدره اظهار کرد: ساعت ۱:۵۷ بامداد جمعه ۱۴ آذر ماه یک مورد گازگرفتگی در گلابدره، محله باغ شاطر کوچه فاخری به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در مدت زمان ۳ دقیقه نیرو‌های آتش نشانی به محل می‌رسند.
 
قاتل نامرئی جان دو زن را در گلابدره گرفت
او در ادامه بیان کرد: طبقه همکف حادثه رخ داده بود و دو خانم حدود ۷۰ و ۳۵ ساله بیهوش شده بودند، بلافاصله این افراد به محل باز منتقل شدند، اما باتایید عوامل اورژانس مشخص شد که این دو نفر جان خود را از دست داده اند.
سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: بررسی کارشناسان آتش نشانی مشخص کرد که استفاده طولانی مدت از آبگرمکن و باز بودن شیر آبگرم و بسته بودن تمام درها، پنجره‌ها در این مکان کوچک و همزمان روشن بودن شومینه باعث بروز این حادثه شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر