jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۸۱۹   ۱۴ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۸:۵۱

فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه سقوط خودرو در امین آباد شهرری

سقوط پراید در کانال آب ری-ورامین

هوای مه آلود در جنوب پایتخت منجر به دید ناکافی راننده و سقوط خودرو در داخل کانال آب شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از فارس از ری، حسن سعادتی فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه سقوط خودرو در امین آباد شهرری اظهار کرد: شب گذشته شهروندان با مشاهده حادثه سقوط خودروی سواری در داخل کانال آب واقع در جاده ورامین محله امین آباد با سامانه ۱۲۵ تماس گرفته و از وقوع این حادثه خبر دادند که ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۸۶  و گروه امداد و نجات ۱۷ را عازم محل حادثه کرد.

سقوط پراید در کانال آب ری-ورامین

وی گفت: یک دستگاه خودروی سواری پراید بنا بر اظهارات راننده به علت وجود مه غلیظ و دید ناکافی از مسیر اصلی منحرف شده و در داخل کانال آب سقوط کرده بود که خوشبختانه راننده و سرنشین خودرو که هر دو آقای ۳۲ ساله بودند قبل از رسیدن آتش نشانان از خودرو خارج شده و در محل امنی قرار گرفته بودند.

فرمانده این عملیات ادامه داد: با توجه به اینکه خودرو تا سقف در زیر آب فرو رفته و در زیر یکی از پل ها گیر کرده بود، یکی از آتش نشانان با رشادت کامل و با رعایت موارد ایمنی و مهار توسط دیگر آتش نشانان با استفاده از طناب، وارد آب کانال شده و پس از اطمینان از عدم حضور محبوس شدگان احتمالی، با استفاده از ابزار مخصوص خودرو را مهار کرد.

سعادتی تصریح کرد: پس از هماهنگی با عوامل تصفیه خانه جنوب تهران برای مسدود کردن مسیر برای کاهش جریان آب، خودرو را با استفاده از ابزار تخصصی نجات مهار کرده و توانستند از داخل کانال آب به بیرون هدایت کنند.

 وی افزود: آتش نشانان پس از خارج کردن خودرو از داخل کانال آب اقدام به ایمن سازی محل حادثه کرده و خودرو را جهت انجام مراحل قانونی تحویل عوامل نیروی انتظامی امین آباد دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر