jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۱۶۲   ۱۱ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۳

در آبهای ساحلی فلوریدا آمریکا

نجات مرد ۶۲ ساله پس از دو روزاز دریا

مرد ۶۲ ساله ای که با واژگونی قایقش مدت دو روز در دریا سرگردان بود توسط امدادگران نجات یافت.

به‌گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از ایران آنلاین ،" استوارت بی " دریانورد ۶۲ ساله روز جمعه گذشته با قایق خود راهی آبهای ساحلی فلوریدا آمریکا شده اما شب هنگام متوجه وارد شدن آب به درون قایق شده و پس از مدت زمانی نه چندان طولانی قایقش در آب غرق شده است به همین دلیل "استوارت " تنها راه نجات خود را چسبیدن به دکل قایق دانسته تا با عبور کشتی و یا قایق های دیگر از مرگ نجات یابد.
 
نجات مرد ۶۲ ساله پس از دو روزاز دریا
به گفته گارد ساحلی فلوریدا این مرد بسیار خوش شانس بوده که با درخواست کمک اعضای خانواده اش در ارتباط با  ناپدید شدن وی در دریا از  مرگ نجات یافته است.
استورات که خود یک دریانورد است می گوید با غرق شدن قایقش تنها امیدش کمان بالای قایق بوده که او خود را به آن چسبانده و امیدوار بوده تا گارد ساحلی یا قایقان رهگذر با دیدنش او را پیدا کنند.
وی می گوید یک کشتی کانتینری که در حال عبور از نزدیکی قایقش بوده  متوجه وی شده و او را از دریا گرفته است و تحویل امدادگران گارد ساحلی داده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر