jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۹۱۰۰۴ ۱۰ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۲۹

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور:

باران در محورهای 4 استان می بارد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ طبق اطلاعات 2250 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه ها 20.8 درصد ثبت شد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌ نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ ها‌، اظهار داشت: بر اساس اطلاعات‌ کسب شده از دوربین‌ های نظارت تصویری و بیش از 2250 دستگاه سامانه ترددشمار برخط، در حال حاضر اغلب جاده‌های کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

تردد روان در همه محورهای تهران-شمال

وی اظهار کرد: در حال حاضر در محورهای کندوان، فیروزکوه و هراز، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت‌ در مسیر رفت و برگشت تردد روان است.

باران در محورهای 4 استان

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها با بیان اینکه در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی نداریم از بارش برف و باران در برخی از محورهای استان اردبیل و بارش باران در برخی از محورهای استان های فارس،گیلان، خراسان رضوی و خراسان شمالی خبر داد.

محرابی نیا از راننده‌های محروهای کوهستانی و برفگیر خواست حتما تجهیزات زمستانی و زنجیر چرخ همراه داشته باشند.

سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 20.8 درصد

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد آخرین اطلاعات دریافتی از 2250 دستگاه ترددشمار جاده ای نسبت به روز قبل 0.6 درصد کاهش نشان می‌دهد در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه ها 20.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 16 تا 17 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

انسداد محورهای پونل-خلخال و گناوه-بوشهر

وی یادآور شد: در حال حاضر محور‌‌ خرم‌آباد-پلدختر، جاده قزوین - همدان در کیلومتر 110، جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، جاده فرعی شمشک-دیزین، محور فرعی سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌ و جاده شهداد - نهبندان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: محور گنج نامه-تویسرکان در استان همدان نیز فعلا مسدود است و تردد از محور جایگزین همدان-جوکار-تویسرکان و همدان-اسدآباد-تویسرکان انجام می‌شود.

محرابی‌نیا با اشاره به انسداد محور پونل - خلخال در استان گیلان گفت: محور وازک-بلده در مازندران و محور پدافند جنوب غرب - امیدیه‌ در استان خوزستان به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی از انسداد محور سروآباد-پاوه به دلیل نبود ایمنی خبر داد و افزود: محور گناوه-بوشهر در مسیر رفت و برگشت نیز مسدود است و تردد از مسیر جایگزین بزرگراه گناوه - برازجان- بوشهر انجام می‌شود.

بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد‌: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد جاده ای در آزادراه کرج-تهران، آزادراه‌ تهران-کرج و آزادراه کرج-قزوین ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مدیریت بی‌هوا

مدیریت بی‌هوا

روز‌های تقویم یکی‌یکی سیاه می‌شود، درست مانند آسمان این روزهای کلانشهرهای کشور‌ که غرق دود است اما آلودگی هوا داستان تازه‌ای نیست و این مشکل چند دهه است که برای شهروندان شاخ‌و‌شانه می‌کشد.

پیام امید برای پرستاران

پیام امید برای پرستاران

دیروز در روز پرستار، افراد زیادی به ما تبریک گفتند، اما یک تبریک بیشتر از همه باعث خوشحالی جامعه پرستاری شد؛ پیام تبریک رهبر معظم انقلاب که به جامعه پرستاری امیدی دوباره داد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر