jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۰۰۵۳   ۰۷ آذر ۱۳۹۹  |  ۰۹:۲۷

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان

کشف لوازم گرمایشی احتکاری در اصفهان

جانشین فرمانده انتظامی استان اصفهان از کشف 208 دستگاه لوازم گرمایشی احتکار شده به ارزش 10 میلیارد ریال در عملیات ماموران پلیس امنیت اقتصادی این فرماندهی خبر داد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین به نقل از فارس از اصفهان، محمدرضا هاشمی‌فر اظهار داشت: ماموران اداره مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه برنامه‌های مقابله ای خود با محتکران کالاهای اساسی مردم با اشرافیت و هوشمندی خود از احتکار تعداد زیادی لوازم گرمایشی در یک منزل مسکونی در شهر اصفهان مطلع و موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
 
کشف لوازم گرمایشی احتکاری در اصفهان
وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت و ماموران اداره تعزیرات حکومتی از منزل مذکور بازدید کردند که در نتیجه این عملیات 40 دستگاه پکیج، 120 دستگاه رادیاتور و 48 دستگاه پنل رادیاتور کشف شد.
جانشین فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه مالک اصلی، مشخصات انبار و آمار کالاهای خود را در سامانه انبارهای اداره صنعت و معدن و تجارت ثبت نکرده و هیچ گونه خروجی به بازار نداشته اظهار داشت: براساس بررسی های کارشناسی صورت گرفته احتکار این اقلام توسط فرد مذکور محرز برای وی پرونده قضائی تشکیل شد.
سرهنگ هاشمی فر، ارزش کالاهای احتکاری مکشوفه در این عملیات را براساس ارزیابی های بعمل آمده توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال اعلام کرد و اظهار داشت: در این رابطه مالک اصلی کالاها به همراه پرونده برای اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر