jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۹۷۸۴   ۰۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۶:۱۸

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد استان خراسان رضوی

کشف حدود ۶ تن روغن خوراکی و برنج در تایباد

بیش از پنج تن روغن خوراکی و یک تن برنج خارجی احتکار شده در تایباد کشف و ضبط شد.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا وسیما مرکز خراسان رضوی؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه تایباد گفت: در این ارتباط افراد خاطی به اداره تعزیرات حکومتی معرفی و کالا‌های کشف شده جهت تنظیم بازار و عرضه بین مردم به نرخ مصوب دولتی تحویل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان گردید.
 

سرهنگ پاسدار ابراهیم بیدل افزود: افراد خاطی و سودجویان آگاه باشند نیرو‌های امنیتی به صورت شبانه روزی بر تحرکات و اقدامات ناصواب آن‌ها نظارت داشته و فرصت هیچ گونه سوء‌استفاده به محتکران و دلالان را نخواهند داد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر