jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۷۳۳۰   ۲۵ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۸:۴۲

کامیون تریلی حامل بار به هنگام حرکت در بزرگراه شهید لشگری با ۶ خودروسواری تصادف کرد که خوشبختانه این حادثه مصدومی به همراه نداشت.

به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، به دنبال تماس تلفنی شهروندان با سامانه ۱۲۵ و درخواست کمک ازآتش نشانی تهران برای امدادرسانی، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بی درنگ آتش نشانان ایستگاه ۴۵ را به کیلومتر ۱۰ بزرگراه شهید لشگری رهسپار کرد.
 
تصادف تریلی با ۶ خودروسواری در بزرگراه شهید لشگری
محمد رضا اقبالپور رئیس ایستگاه ۴۵ آتش نشانی تهران در این مورد گفت: یک دستگاه کامیون تریلی حامل باردرحین حرکت در مسیر شرق به غرب بزرگراه شهید لشگری به دلایل نامعلومی به شدت با شش خودرو سواری برخورد کرد که براثر این حادثه سه دستگاه خودرو سواری به حالت نیمه واژگون به داخل جوی آب افتادند.
وی با اشاره به این که خوشبختانه دراین حادثه به هیج یک از سرنشینان این وسایط نقلیه صدمه‌ای نرسید، افزود: نیرو‌های آتش نشانی بی درنگ با جلوگیری از نشت بنزین خودرو‌های نیمه واژگون شده و همچنین نشت گازوئیل از کامیون تریلی محل حادثه را ایمن کردند و همچنین با جمع آوری شیشه‌های خرد شده‌ی خودرو‌های تصادفی، سطح جاده را پاکسازی کردند.
رئیس ایستگاه آتش نشانی همچنین اظهار داشت: آتش نشانان در ادامه عملیات خود با همکاری پلیس راهوربرای بازشدن دوباره مسیر تردد، تمامی خودرو‌های تصادفی را به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر