jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۴۲۹۵   ۱۱ آبان ۱۳۹۹  |  ۱۵:۵۵

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر

توقیف محموله تجهیزات الکترونیک در بوشهر

جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر از توقیف 2 دستگاه خودرو سواری و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش 7 میلیارد و 750 میلیون ریال خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان عسلویه، سرهنگ حیدر سوسنی از توقیف دو دستگاه خودرو سواری و کشف انواع کالای قاچاق به ارزش هفت میلیارد و 750 میلیون ریال خبر داد اظهار داشت: در 24 ساعت گذشته ماموران انتظامی شهرستان عسلویه در راستای اجرای طرح برخورد با خودروهای شوتی و مبارزه با کالای قاچاق، در یک عملیات موفق، با استقرار در مسیرهای تردد خودروهای شوتی و کنترل خودروهای عبوری به دو دستگاه خودرو سواری پژوپارس مشکوک شدند و آنها را متوقف کردند.
 
توقیف محموله تجهیزات الکترونیک در بوشهر
جانشین فرمانده انتظامی استان بوشهر افزود: ماموران پلیس در بازرسی از این خودروها انواع تجهیزات الکترونیکی قاچاق شامل ۱۰۰ دستگاه وای فای،  ۲۳۹ دستگاه پوز بانکی، دو دستگاه ماینر ، ۱۴ دستگاه تبلت ساخت کشور آمریکا، ۴۶ دستگاه وای فای به مارک DLINK ، ۲۶۰ دستگاه پوز بانکی، ۱۰۲ دسته موتور خودرو و سه عدد لوازم پزشکی کشف شد.
 سوسنی با اشاره به اینکه ارزش هفت میلیارد و 750 میلیون ریالی کالاهای قاچاق کشف شده طبق نظر کارشناسان گفت: در این رابطه دو متهم دستگیر و در اختیار مراجع قضائی قرار گرفت.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر