jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۱۱۳۰ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۱۷

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از مرگ راننده یک دستگاه سواری پژو که برای بررسی میزان خسارت وارده در تصادف از خودرویش پیاده شده بود، در تصادفی دیگر خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین، سرهنگ احسان مومنی در گفتگو با ایسنا با اشاره به تصادف مرگباری که حوالی ساعت شش بامداد امروز در محدوده مرکزی پایتخت رخ داد، گفت: یک دستگاه سواری پژو در ساعت 5:50 بامداد امروز در مسیر جنوب به شمال بزرگراه شهید چمران بالاتر از زیرگذر گیشا، درحال حرکت بوده که با یکدستگاه موتورسیکلتی که در همین مسیر درحال تردد بوده برخورد کرد. پس از این تصادف راننده پژو برای نگاه کردن قسمت آسیب دیده خودرو و بررسی میزان خسارات از ماشین پیاده شد که دراین حین یک دستگاه سواری پژوی دیگر با این راننده برخورد کرد.

مومنی با بیان اینکه بنا به تایید عوامل اورژانس مستقر در محل حادثه، راننده پژو به دلیل شدت آسیب وارده در دم جان خود را از دست داد، گفت: علت این حادثه از سوی کارشناسان پلیس راهور در حال بررسی است.

رییس اداره تصادفات پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ همچنین از واژگونی وانت نیسان با بار موزاییک در اتوبان شهید زین الدین خبر داد و گفت: این حادثه حوالی ساعت 12:02 ظهر روز گذشته در مسیر غرب به شرق بزرگراه زین‌الدین در محدوده اتحاد رخ داد و درپی آن راننده وانت دچار مصدومیت شد.

وی با بیان اینکه بار موزاییک این کامیون نیز در کف بزرگراه پخش شده بود، گفت: ماموران پلیس راهور با کمک عوامل شهرداری اقدام به پاکسازی و بازگشایی مسیر کردند.

مومنی علت این حادثه را نیز سرعت زیاد و ناتوانی راننده در کنترل وسیله نقلیه اعلام کرد و از رانندگان خواست که از عجله و شتاب در رانندگی خودداری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر