jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۵۷۸۸   ۲۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۳

واکنش تند وکیل برانکو به صحبت‌های سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران

بوسیچ: به هیچ وجه زمان بیشتری به مدیران پرسپولیس نمی‌دهیم

وکیل برانکو ایوانکوویچ گفت: مدیران تیم پرسپولیس برای تمدید زمان پرداخت طلب برانکو درخواست کرده اند، ولی ما با آنها موافقت نمی‌کنیم.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، مهدی رسول پناه، سرپرست باشگاه پرسپولیس تهران در یکی از برنامه های تلویزیونی بیان کرد: منابع مالی جدیدی ایجاد کرده ایم و تا ۲ هفته دیگر مطالبات برانکو را پرداخت خواهیم کرد. ۲ روز پیش نامه زدیم و از او خواستیم ۲۰ روز به باشگاه فرصت بدهد، اما هنوز اطلاعی به ما نداده است.

در همین باره با دارو بوسیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ گفتگو کردیم و او در این باره بیان کرد: مسائلی وجود دارد. فیفا به باشگاه گفته بود تا ۱۱ سپتامبر تمام بدهی های خود را پرداخت کند و در غیر اینصورت اگر پرداخت نکند، محرومیت نقل و انتقالاتی اتوماتیک برای آنها فعال خواهد شد.

او افزود: ما مهلت اضافه‌ای نمی‌دهیم، اما به «fdd» گزاش می‌کنیم که باشگاه پرسپولیس از تصمیم «fdc» که ۶ آگوست صادر شده سرپیچی کرده است.

بوسیچ در پایان گفت: تمام حقیقت این است. آن‌ها برای تمدید زمان پرداخت درخواست کرده اند، ولی ما به هیچ وجه با آن‌ها موافقت نمی‌کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

خاطره شیرین گوچی و کره‌جنوبی

وقتی حرف بازی ایران و کره‌جنوبی پیش می‌آید، ناخواسته یاد سال 2014 و آن بازی نوستالژیک اولسان می‌افتم که رضا قوچان‌ نژاد دروازه‌ حریف را باز کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها