Logo jame jam online for Site - SVG - Positive
اقتصادی اقتصاد ایران کد خبر: ۱۲۷۴۸۴۷ ۰۹ شهريور ۱۳۹۹  |  ۲۰:۴۱

شرکت خودروسازی پورشه قصد داشت امسال بعد از تایکان دومین خودروی برقی خود را نیز عرضه کند. اما این کار به سال 2021 موکول شده است.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، اولیور بلومه رئیس پورشه اعلام کرده که دومین خودروی برقی شرکت پورشه موسوم به تایکان کراس توریسمو به جای اواخر سال ۲۰۲۰ در اوائل سال ۲۰۲۱ به بازار می آید.

هر چند پورشه مدعی است این تغییر زمان عرضه ارتباطی به شیوع ویروس کرونا و سقوط شدید فروش خودرو ندارد و تنها با هدف بهینه سازی آن صورت می گیرد. اما ناظران بازار معتقدند پورشه امیدوار است با گذشت زمان و کاهش شیوع ویروس کرونا بتواند فروش دومین خودروی برقی خود را افزایش دهد.

پورشه مدعی است اولین خودروی برقی این شرکت یعنی تایکان فروش بالایی دارد و لذا برای عرضه دومین خودروی برقی خود چندان عجله ندارد. شرکت مذکور امیدوار است با عرضه خودروهای برقی خود بتواند با شرکت هایی مانند تسلا رقابت کند.

پورشه به تازگی مدل مفهومی Mission E Cross Turismo را عرضه کرده که شتاب صفر تا صد آن ۳.۵ ثانیه است. این شرکت اعلام کرده که تا سال ۲۰۲۵ چهل درصد از تولیدات آن برقی خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر