jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۴۴۵   ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۳

گرفتار شدن مرد میانسال در عمق چاه 50 متری، مرگ وی را به دنبال داشت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در پی بروز حادثه گرفتار شدن یک مرد میانسال در اعماق یک چاه و تماس عوامل انتظامی با سامانه 125 و درخواست کمک جهت نجات وی، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت 18:02 عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه شماره دو از کوی صنعتی را به همراه تیم نجات 121 به محل حادثه در روستای حاجی آباد اعزام کرد.
 
مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور داشت در این‌باره گفت: به گفته عوامل انتظامی حاضر در محل، در پی ناپدید شدن یک مرد میانسال از اتباع افغانی و نگرانی خانواده وی، پس از تحقیقات مشخص شد که وی به علت نامعلوم وارد چاهی در اطراف روستای حاجی آباد به عمق 50 متر شده و با توجه به عدم امکان برقراری تماس هیچگونه اطلاعی از سلامت وی در دسترس نیست.
 
وی افزود: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه، اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در محل کردند و کارگاه نجات بر روی دهانه چاه برپا شد.
 
مدیر منطقه عملیات تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص، با رعایت اصول ایمنی وارد چاه شدند و با تلاش فراوان پیکر بی جان این مرد را از چاه خارج کردند. امدادگران اورژانس حاضر در محل پس از معاینات پزشکی، مرگ وی را اعلام کردند.
 
بر اساس این گزارش، جسد این مرد به عوامل انتظامی حاضر در صحنه تحویل داده شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها