jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۷۲۴۴۵ ۰۷ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۳

گرفتار شدن مرد میانسال در عمق چاه 50 متری، مرگ وی را به دنبال داشت.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، در پی بروز حادثه گرفتار شدن یک مرد میانسال در اعماق یک چاه و تماس عوامل انتظامی با سامانه 125 و درخواست کمک جهت نجات وی، ستاد فرماندهی آتش نشانی اراک ساعت 18:02 عصر روز گذشته آتش نشانان ایستگاه شماره دو از کوی صنعتی را به همراه تیم نجات 121 به محل حادثه در روستای حاجی آباد اعزام کرد.
 
مدیر منطقه یک عملیات آتش نشانی اراک که در محل حادثه حضور داشت در این‌باره گفت: به گفته عوامل انتظامی حاضر در محل، در پی ناپدید شدن یک مرد میانسال از اتباع افغانی و نگرانی خانواده وی، پس از تحقیقات مشخص شد که وی به علت نامعلوم وارد چاهی در اطراف روستای حاجی آباد به عمق 50 متر شده و با توجه به عدم امکان برقراری تماس هیچگونه اطلاعی از سلامت وی در دسترس نیست.
 
وی افزود: آتش نشانان پس از بررسی محل حادثه، اقدام به نصب علائم هشدار دهنده در محل کردند و کارگاه نجات بر روی دهانه چاه برپا شد.
 
مدیر منطقه عملیات تصریح کرد: آتش نشانان با استفاده از ابزار مخصوص، با رعایت اصول ایمنی وارد چاه شدند و با تلاش فراوان پیکر بی جان این مرد را از چاه خارج کردند. امدادگران اورژانس حاضر در محل پس از معاینات پزشکی، مرگ وی را اعلام کردند.
 
بر اساس این گزارش، جسد این مرد به عوامل انتظامی حاضر در صحنه تحویل داده شد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر