jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۲۱۹۴   ۰۵ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۲

بر خلاف تصور و انتظار عنوان آقای گلی لیگ برتر فوتبال پرتغال به مهدی طارمی نرسید.

به گزارش جام جم آنلاین ، مهاجم ملی پوش کشورمان شب گذشته در هفته پایانی لیگ پرتغال به همراه ریوآوه مقابل بواویستا قرار گرفت و موفق شد در این بازی دبل کند. ستاره ایرانی تعداد گل هایش را به عدد 18 رساند و منتظر بازی های بامدادی شد تا تکلیف رقبایش مشخص شود.

کارلوس ویسینیوس رقیب اصلی طارمی با 17 گل امروز در بازی تیمش بنفیکا موفق شد یکی از گل های تیمش را به ثمر برساند و عدد گل های فصل خود به عدد 18 رساند.

سایت «لیگ برتر پرتغال» امروز در رده بندی بهترین گلزنان فصل 2019-2020 نام ویسنیوس را بالاتر از طارمی به عنوان آقای گل لیگ گذاشت تا طارمی از گرفتن کفش طلا بازماند.

دلیل این انتخاب می تواند تعدادهای زده زیاد طارمی از روی نقطه پنالتی برای ریوآوه در این فصل باشد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر