jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۹۰۴۴   ۲۷ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۲

به نظر می‌رسد فصل ۲۱-۲۰۲۰ سری A ایتالیا از اواخر شهریور ماه آغاز خواهد شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت ایتالیا» خبر داد در جلسه شورای لیگ که شب گذشته (دوشنبه) برگزار شد، باشگاه‌های حاضر در رقابت‌های سری A ایتالیا بر آغاز بازی‌های فصل آینده سطح اول فوتبال باشگاهی ایتالیا از تاریخ 12 سپتامبر (22 شهریور) تأکید کردند، این در حالی است که قرار است روز پنجشنبه مجمع لیگ سری ‌A با حضور نمایندگان باشگا‌ه‌ها برگزار شود.

پیش از اعلام رسمی این تاریخ، ابتدا باید منتظر ماند تا اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) روزهای برگزاری تورنمنت‌های خود را اعلام کند. همچنین حاضران در جلسه شب گذشته به تمدید قرارداد بازیکنانی که به طور قرضی در تیم‌های ایتالیایی بازی می‌کنند تا تاریخ 30 آگوست (9 شهریور) رأی دادند.

پس از اینکه مسابقات سری A ایتالیا از تاریخ 9 مارس (19 اسفند) به دلیل شیوع گسترده ویروس کرونا در این کشور به حالت تعلیق درآمد، با تصمیم مسئولان ورزش این کشور، این رقابت‌ها از تاریخ 20 ژوئن (31 خردادماه) از سرگرفته خواهد شد.

فوتبال ایتالیا اما در تاریخ 23 خرداد با برگزاری دیدار برگشت از مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا بین دو تیم یوونتوس و میلان آغاز شد که در نهایت یوونتوس به فینال راه یافت. یک روز پس از این دیدار هم ناپولی با کنار زدن اینتر حریف یووه در فینال شد. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر