jamejamonline
فرهنگی عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۰۴۵ ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۶

رابرت دنیرو در برنامه پربیننده تلویزیونی «The Late Show» ضمن انتقاد از عملکرد دولت ترامپ در بحران کرونا، گفت در فیلمی در نقش فرماندار نیویورک ظاهر می‌شود.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، «رابرت دنیرو» با حضور در یکی از پربیننده ترین برنامه های زنده تلویزیونی آمریکا از عملکرد دولت ترامپ در موضوع بحران کرونا شدیدا انتقاد کرد.

او در این برنامه اعلام کرد که در فیلمی با موضوع بحران شیوع ویروس کرونا در نقش «اندرو کومو» فرماندار نیویورک ظاهر می شود.

رابرت دنیرو با حضور در برنامه «The Late Show» (نمایش دیرهنگام) در چت تصویری با استفن کولبرت مجری مشهور آمریکایی در مورد فعالیت هایش در خانه، عدم رضایت از خدمت رسانی دولت در موضوع بحران ویروس کرونا و اینکه در قرنطینه چه رسانه ای را دنبال می کند صحبت کرد.

استفن کولبرت مجری برنامه از دنیرو در مورد چگونگی قرنطینه در خانه پرسید و دنیرو پاسخ داد: نسخه های فیلم نامه را تلفنی می خوانم، ورزش می کنم و برای زنده ماندن تلاش می کنم. هر روز وزنه میزنم تا تراکم و استحکام استخوانهایم را حفظ کنم. یک سری ورزش های روتین نظیر استفاده از «تردمیل» نیز انجام می دهم.

دنیرو در ادامه صحبت هایش از بازی در فیلمی جدید خبر داد و گفت: در فیلمی با موضوع کرونا بازی خواهم کرد. من در این فیلم در نقش «اندرو کومو» فرماندار فعلی نیویورک ایفای نقش خواهم کرد.

دنیرو ضمن انتقاد شدید از عملکرد دولت ترامپ در مواجهه با بحران کرونا، با اشاره به اندرو کومو، فرماندار نیویورک افزود: او کاری را انجام می دهد که یک رئیس جمهور باید انجام دهد. پاندمی کرونا یک تراژدی ملی است و تلاش های دولت برای کنترل شیوع ویروس کرونا ناامید کننده است.

هنرپیشه فیلم های به یاد ماندنی «گاو خشمگین» و راننده تاکسی» گفت: رئیس جمهور آمریکا احمق است که بسیاری از علائم هشدار دهنده شیوع کرونا را نادیده می گیرد. وضعیت بحران کرونا در آمریکا وحشتناک است. همه نگرانی ها در مورد انتخاب مجدد ترامپ است. من دیگر حرفی برای گفتن ندارم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

رسانه ملی و جوانگرایی سیستمی

یکی از سیاست‌های مهم مدیریتی سال‌های اخیر سازمان صدا و سیما، اهتمام ویژه به رشد، تربیت و به‌کارگیری ظرفیت عظیم نیروهای جوان و پرنشاط انقلابی در سطوح مختلف رسانه ملی است.

صد حیف ...

صد حیف ...

هر قدر به روزهای پایانی نزدیک‌تر شدیم، دلهره‌ای محکم‌تر وجودم را چنگ زد. شبیه کودکی بودم که به اضطراب جدایی دچار شده، شبیه کسی که همه عزمش را جزم کرده برای مهاجرت، اما نگاه منتظری در سالن ترانزیت فرودگاه ته دلش را خالی می‌کند ... شبیهِ شبیه هیچ کس ...

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

گفتگو

بیشتر
بازیگری نمی‌ایستد

گفت‌گو با پرستو گلستانی به مناسبت تولدش و همه خاطراتی که این سال‌ها برای ما ساخته است

بازیگری نمی‌ایستد

پیشنهاد سردبیر بیشتر
افطاری‌ ها

ماه رمضان امسال چه سریال‌هایی روی آنتن شبکه‌های مختلف سیما خواهند رفت؟

افطاری‌ ها

پیشخوان بیشتر