jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۲۶۵۹۹۹ ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۸

گزارش‌های تأییدنشده ادعا کرده‌اند سرکرده گروهک تروریستی داعش در سوریه مورد حمله قرار گرفته است.

به گزارش جام جم آنلاین از  خبرگزاری فارس، برخی منابع خبری بامداد پنجشنبه مدعی شده‌اند «ابوابراهیم هاشمی قرشی»، سرکرده جدید گروه تروریستی داعش در سوریه مورد حمله قرار گرفته است.
شبکه خبری الحدث مدعی شده این حمله توسط نیروهای موسوم به «نیروهای دموکراتیک سوریه» که تحت حمایت آمریکا هستند انجام شده است. منابع دیگر گفته‌اند این حمله در روستای «الزیر»، واقع در شرق «دیرالزور» انجام شده است. 
 آمریکا پنجم آبان سال گذشته اعلام کرد که «ابوبکر بغدادی»، سرگرده داعش را به همراه سخنگوی این گروهک تروریستی در حمله هوایی به روستای «باریشا» در استان ادلب کشته شده است.
داعش چهار روز بعد (نهم آبان) طی بیانیه‌ای ضمن تأیید کشته شدن بغدادی، ابوابراهیم را «خلیفه جدید» و جانشین ابوبکر البغدادی معرفی کرد.
منابع رسمی هنوز این خبر را تأیید نکرده‌اند. 
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

حاج‌قاسم در حق فلسطین برادری کرد

امسال در حالی در آستانه روز قدس هستیم که تمام دنیا تحت تاثیر شرایط و اتفاقات بسیاری از جمله ویروس کرونا واقع شده و این مساله تمام دنیا را تحت‌الشعاع قرار داده‌است. در عین حال مردم فلسطین به جز کرونا با ویروس دیگری نیز درگیر هستند که همان اشغالگران صهیونیستی هستند.

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

هدف صهیونیسم اشغال مدینه است

صلاح زواوی، سفیر فلسطین در ایران در یادداشتی در جام جم آنلاین به مناسبت روز قدس نوشت: مطمئن هستم ما و کل مسلمانان برای مبارزه در دشتی جمع می شوند و رود بین حیفا و فلسطین پر از خون می شود حتی خاورمیانه پر از خون می شود و بعد این دولت جعلی به اتمام می رسد .

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر