jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۵۹۴۴ ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۹

در شرایطی که فوتبال ایران تعطیل است و تقریبا همه در قرنطینه به سر می برند یکی از بازیکنان مطرح لیگ برتری سوتی وحشتناکی را مرتکب شد که شاید باعث شود به شدت به دردسر بیفتد.

به گزارش جام جم آنلاین ، تیم های لیگ برتری از تمرین های گروهی منع هستند و بازیکنان باید در فضای خانه تمرینات آماده سازی را تحت نظر باشگاه پشت سر بگذارند. در رابطه با تمرین گروهی تیم ها روز گذشته یکی از مسئولان فدراسیون اعلام کرد هیچ تیمی تا زمان صدور مجوز از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا حق تمرین کردن به صورت گروهی ندارد.

اما در حالی که قرنطینه بسیاری از بازیکنان ادامه دارد یکی از بازیکنان مطرح فوتبال ایران به طور اتفاقی در لایو اینستاگرامی یکی از چهره های مرتبط با فوتبال در حالی دیده شد که در یک مهمانی شلوغ و پرسروصدا حضور دارد. البته این مهمانی مسائل غیرعرف را دربرنمی گرفت اما به هر حال حضور این بازیکن در یک جمع شلوغ برای باشگاهی که او برای آن بازی می کند به هیچ عنوان قابل پذیرش نیست البته اگر مسئولان آن باشگاه چیزی بو برده باشند.

البته لایو این چهره مرتبط با فوتبال به سرعت قطع شد اما افراد زیادی آن را دیده اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر