jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۸۳۳ ۰۶ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۱:۳۶

کاپیتان پرسپولیس گفت: نمی‌دانم چرا برخی از رسانه‌ها در فضای مجازی دوست ندارند که من در فوتبال باشم.

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت:سیدجلال حسینی، کاپیتان سرخ‌پوشان طی مصاحبه ای گفت: در رسانه‌ها می‌بینم که برخی از این که لیگ ادامه نیابد و پرسپولیس را قهرمان کردن ناراحت هستند که دوست ندارم اینجوری قهرمان شویم با اینکه ۱۰ امتیاز جلو هستیم، اما این قهرمانی به دل ما هم نمی‌چسبد.

او در ادامه گفت: هنوز تصمیمی برای خداحافظی نگرفتم، ولی نمی‌دانم چرا برخی از رسانه‌ها در فضای مجازی دوست ندارند که من در فوتبال باشم و برای خداحافظی کردنم لحظه شماری می‌کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر