jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۶۷۳ ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۲۶

نقاشی یک پسربچه کوچک طرح پیراهن یک باشگاه ایتالیایی شد.

به گزارش جام جم آنلاین ، یک باشگاه ایتالیایی به نام دلفینو پسکارا 1936 که در سری بی ایتالیا حضور دارد فراخوان داده بود که نقش پیراهن این تیم را هوادارانش طراحی کنند. در میان هزاران طرحی که به این باشگاه رسید طرح یک پسربچه شش ساله بیش از هر فرد دیگری مورد توجه قرار گرفت. البته مسئولان باشگاه به اطلاع هواداران رسانده بودند که وجود یک دلفین در طرح مورد نظر ضروری است. 

این پسربچه لوئیجی دِآگوستینو نام دارد و این افتخار حالا از آن اوست که پیراهن فصل آینده باشگاه طراحی او باشد:

نقاشی یک پسربچه، طرح پیراهن یک باشگاه شد (عکس)

نقاشی یک پسربچه، طرح پیراهن یک باشگاه شد (عکس)

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر