jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۴۰۲۸ ۲۷ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۶:۴۹

رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ در خصوص درخواست سرپرست خانوارها برای دریافت وام یک میلیون تومانی قرض الحسنه هشدارهایی را ارائه کرد تا شهروندان در دام سودجویان گرفتار نشوند.

به گزارش جام جم آنلاین، سردارکیوان ظهیری در خصوص ثبت نام وام قرض الحسنه دولت که قرار است از روز قبل شروع ماه مبارک رمضان به حساب سرپرست خانوارهای یارانه ای واریز شود گفت: شهروندان باید توجه داشته باشند که سودجویان و کلاهبرداران برای رسیدن به نیت های بزهکارانه خود دست به اقدامات نوین و جدیدی می زنند و مردم باید با هوشیاری دقیق تری اقدامات اینترنتی را انجام دهند تا در دام این سودجویان گرفتار نشوند.

وی افزود: سرپرستان خانوارها باید توجه داشته باشند که برای ثبت نام و دریافت وام یک میلیون تومانی از سوی وزارت رفاه به آنها پیامکی ارسال می شود و در صورت تمایل سرپرست خانوار این پامک را تایید می کند و هیچ نیازی به ثبت نام سایتی یا ارائه مشخصات کارت بانکی نیست.

سردار ظهیری گفت: پس از تایید این پیامک از سوی سرپرست خانوار مبلغ وام قرض الحسنه یک روز قبل از شروع ماه مبارک رمضان به حساب سرپرست خانوار واریز می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

توهم خودشیفتگان مجازی

توهم خودشیفتگان مجازی

فضای مجازی بستری شده‌است برای ظهور افرادی که با کسب مخاطب اقدام به اظهارنظرهای غیرکارشناسانه می‌کنند؛ بستری که در آن بیشتر حرافی می‌کنند.

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

سلامت‌ دانش‌ آموزان اولویت والدین و قانون

صعودی شدن مجدد شیب ابتلا به کرونا، بسیاری از والدین دانش‌آموزان را نگران کرده است؛ والدینی که حالا با صحبت‌های دیروز رئیس‌جمهور، احتمالا چاره‌ای ندارند جز این که فرزندان‌شان را از 15 شهریور به مدرسه بفرستند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر