jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۹۱۸ ۲۶ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۵

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت:

قهوه‌خانه‌های متخلف را به ۱۱۰ معرفی کنید

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی پایتخت از پلمب یک قهوه خانه متخلف در مرکز پایتخت خبر داد و گفت: متصدی این واحد صنفی بر خلاف مصوبه ستاد ملی مبارزه با کرونا قهوه خانه را باز به مشتریانش قلیان عرضه می‌کرد.

به گزارش جام جم آنلاین از میزان، سرهنگ رسول محبت گفت: بیست و سوم فروردین ماه ماموران پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی مردم برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا به بازدید و نظارت از واحد‌های صنفی در شهر تهران پرداختند که با باز بودن یک قهوه خانه در حوالی خیابان مولوی برخورد کردند.

وی افزود: بررسی اولیه حکایت از این داشت، متصدی قهوه خانه علاوه بر فعالیت غیر مجاز و باز کردن واحد صنفی به مشتریانش قلیان عرضه می‌کند و تعدادی افراد نیز در محل حضور دارند.

این مقام انتظامی با اشاره به اخذ دستور قضائی، گفت: پس از محرز شدن تخلفات صورت گرفته و همچنین بی توجهی متصدی واحد صنفی به مصوبات طرح سراسری فاصله گذاری اجتماعی این واحد صنفی پلمب و متصدی قهوه خانه برای سیر مراحل قضائی به دادسرا معرفی شد.

رئیس پایگاه هفتم پلیس امنیت عمومی در پایان، از شهروندان خواست: با معرفی صنوف متخلف از طریق شماره تلفن ۱۱۰ پلیس را در تامین بهتر امنیت و پیشگیری از شیوع بیماری مهلک کرونا یاری کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر