jamejamonline
صفحه نخست عمومی کد خبر: ۱۲۶۳۵۶۹ ۲۳ فروردين ۱۳۹۹  |  ۰۹:۳۱

رئیس پلیس راهور استان البرز گفت: مقرر شده تاکسی‌ها مجموعاً با سه مسافر یک نفر جلو و دو نفر در عقب خودرو اقدام به خدمات رسانی کنند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا سرهنگ غلامعلی شرق  با اشاره به لغو طرح زوج و فرد در کرج، گفت: اجرای این طرح  با تصویب کمیته مبارزه با کرونا استان البرز به دلیل افزایش فعالیت تعداد کارکنان دستگاه‌های اجرایی از امروز شنبه ۲۳ فروردین منتفی شده است.

 وی اضافه کرد: این کاهش برای سهولت درتردد کارکنان دولت و پیشگیری از ویروس کرونا انجام شده است.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: همچنین مقرر شده وسیله نقلیه عمومی اتوبوس با ظرفیت ۴۰ درصدی و تاکسی‌ها نیز مجموعاً سه مسافر یک نفر جلو و دو نفر در عقب خودرو اقدام به خدمات رسانی کنند.

وی ضمن تاکید بر رعایت موازین بهداشتی خاطرنشان کرد: برای حمایت از آحاد مردم جامعه و همچنین اجرای قانون، پلیس مکلف است با افرادی که خلاف قوانین عمل می‌کنند برخورد کند.

رئیس پلیس راهور استان البرز از مردم خواست با رعایت مقررات وضع شده، با پویش در_خانه_بمانیم همراهی کنند تا  گام مثبتی و مؤثری در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا برداشته شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر