افزایش تخلفات کشف شده اصناف +جدول

جدیدترین آمار منتشر شده از سوی وزارت صمت نشان می‌دهد که در هشت ماهه امسال بازرسی از واحدهای صنفی ۱۳.۶ درصد و تخلفات کشف شده این واحدها ۱۷.۵ درصد افزایش داشته است.
کد خبر: ۱۲۴۶۰۰۲
افزایش تخلفات کشف شده اصناف +جدول

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، این آمار نشان می‌دهد در هشت ماهه امسال دو میلیون و ۶۱۷ هزار فقره بازرسی واحدهای صنفی از سوی سازمان حمایت انجام شده که نسبت به انجام دو میلیون و ۳۰۴ هزار فقره بازرسی در سال گذشته، ۱۳.۶ درصد افزایش داشته است.

در این میان تعداد پرونده‌های متشکله با ۲۰ درصد افزایش در این مدت به ۱۶۸ هزار فقره رسیده است. همچنین تعداد تخلفات کشف شده در جریان بازرسی اصناف در هشت ماهه امسال ۲۱۵ هزار فقره بوده که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۷.۵ درصد افزایش داشته است.

با این وجود آمارها نشان می‌دهد که رسیدگی به شکایات مردمی در این مدت با کاهش ۱۴.۵ درصدی مواجه شده، به طوری که در هشت ماهه سال ۱۳۹۷ و ۱۳۹۸ به ترتیب به ۱۱۷ هزار و ۱۰۰ هزار مورد از شکایات مردمی رسیدگی شده است.

تخلفات کشف شده اصناف در آبان نسبت به مهر کاهش یافت

بر اساس این آمار که از سوی وزارت صمت منتشر شده، در آبان ماه ۳۷۰ هزار بازرسی از واحدهای صنفی از سوی سازمان حمایت انجام شده که نسبت به ماه قبلش ۱.۷ درصد افزایش داشته، اما تخلفات کشف شده اصناف در این ماه ۲۸ هزار فقره بوده و با کاهش ۶.۷ درصدی نسبت به مهر ماه مواجه شده است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها