مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها گفت: ترافیک‌ در محور کندوان مسیر‌ جنوب به شمال سنگین است.
کد خبر: ۱۲۴۳۲۱۶
انسداد 11 جاده ‌کشور / ترافیک سنگین در محور کندوان

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور‌، اظهار داشت: در حال حاضر رصد تردد در جاده‌ها از طریق 2234 دستگاه ترددشمار و 794 دستگاه دوربین نظارت تصویری انجام می‌شود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: طبق‌ آخرین اطلاعات حاصل از رصد 2234 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، در شبانه‌ روز گذشته کل تردد ثبت شده در جاده‌ها نسبت ‌به روز‌ قبل 0.2 درصد افزایش داشت. در همین‌ مدت سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 16.8 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 17 تا 18 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد.

ترافیک در محور‌های تهران-شمال

وی گفت: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری، هم‌اکنون ‌ترافیک‌ در محور کندوان مسیر‌ جنوب به شمال حدفاصل خوزنکلا تا سد امیرکبیر و محدوده‌های شهرستانک، نساء و تونل کندوان سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها افزود: در حال حاضر در محور کندوان حدفاصل سرودار تا پورکان نیمه‌سنگین است.

وی اظهار داشت: در مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین - رشت، تردد روان است.

محرابی‌نیا همچنین از بروز ترافیک نیمه سنگین در محور هراز مسیر جنوب به شمال در مقاطع امامزاده هاشم، مشا، پلور، آب اسک، شاهاندشت و سه راهی چلاو خبر داد.

وی با اشاره به بروز ترافیک نیمه‌سنگین در محور تهران-پردیس و بالعکس در مقاطع پردیس‌، بومهن و رودهن، گفت: هم‌اکنون دوربین‌‌های نظارت تصویری‌ ترافیک نیمه‌سنگین در محور فیروزکوه مسیر جنوب به شمال محدوده گیلاوند نشان می‌دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها همچنین از بروز ترافیک نیمه‌سنگین در آزادراه تهران-کرج- قزوین مقاطع ساسانی و محمدشهر خبر داد و گفت: در هیچ‌ یک از محورهای شمالی کشور بارش خاصی گزارش نشده است.

محدودیت‌ ترافیکی جاده‌ها تا روز ‌ شنبه 7 دی ‌

و‌ی بیان کرد: تردد موتور‌سیکلت تا ساعت 6 روز شنبه هفتم دی‌ماه از محورهای کندوان‌، هراز، فیروزکوه و محور تهران-‌سمنان-مشهد و بالعکس ممنوع ‌است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در محور کندوان تردد وسایل نقلیه از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 6 دی از کرج به سمت مرزن‌آباد ممنوع است، ‌با اعلام مأموران پلیس راه در محل، تردد وسایل نقلیه از ساعت 17 تا 24 روز جمعه 6 دی از مرزن‌آباد به سمت کرج به صورت یک‌طرفه خواهد بود.

محرابی‌نیا بیان کرد: در ‌محور هراز تردد خودرو از ساعت 14 تا 24 روز جمعه 6 دی از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ با اعلام ماموران، ‌تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16 تا 24 روز جمعه ‌از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء‌ یک طرفه خواهد بود.

وی اظهار کرد: در محور کندوان‌ تردد تریلر و کامیون و در محور هراز تردد‌ تریلر‌ کماکان ممنوع است همچنین‌ تردد کامیون غیر از حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 12 تا 24 امروز ‌و همچنین از ساعت 8 تا 24 سه روز آینده از محور هراز ممنوع است.

انسداد 11 جاده ‌کشور به دلیل نبود ایمنی

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد‌:‌ در حال حاضر جاده فرعی شمشک - دیزین‌، محور رامیان- اولنگ - شاهرود، محور قدیم خرم‌آباد-پل دختر‌، محور شهداد-اندوهجرد‌ و جاده شهداد-نهبندان‌‌ به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

وی بیان کرد: همچنین محور‌ سی سخت-پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد‌، جاده وازک-بلده در استان مازندران، محور پونل -خلخال در استان‌های گیلان و اردبیل، محور سروآباد -پاوه‌ واقع دراستان کردستان‌، محور گنجنامه-تویسرکان در استان همدان و محور‌ گچساران-باباکلان، واقع در جنوب استان کهگیلویه بویر‌احمد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود ‌است.

محرابی‌نیا ادامه داد: همچنین ‌محور خمیر-لنگه‌ واقع در استان هرمزگان‌، به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

آزادراه ‌‌‌‌‌کرج‌-تهران پرترددترین جاده‌‌ کشور

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار کرد: در ‌24 ساعت گذشته بیشترین تردد در‌ آزادراه تهران-کرج‌، آزادراه ‌قزوین-کرج و آزادراه ‌‌‌کرج‌‌-قزوین ‌ثبت شد.

محرابی‌نیا افزود‌: در محور آمل-تهران ‌محدوده چلاو تا روز 20 اسفند 98، در راستای اجرای عملیات احداث زیر‌گذر چلاو مسیر در مقطع اجرای عملیات مسدود است و تردد از مسیر انحرافی در دو طرف محل اجرای زیر‌گذر با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
یک عارف انقلابی

گفت‌وگوی جام‌جم با علی سرلک درباره ویژگی‌ های شخصیتی آیت‌ا... فاطمی‌ نیا

یک عارف انقلابی

نیازمندی ها