jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۱۲   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

طی یک ماه اخیر که زلاتان ابراهیموویچ از فوتبال آمریکا خارج شده، خبرهای زیادی در مورد تیم بعدی او در رسانه‌ها مطرح شده است.

تیم ناپولی از جمله تیم‌هایی بود که اسمش در این میان مطرح شد. اما به نظر می‌رسد بعد از رفتن آنچلوتی و آمدن گتوسو، این تیم ایتالیایی دیگر تمایلی به خرید زلاتان ندارد. به گزارش مالچو مرکاتو، آئورلیو دلورنتیس مالک ناپولی در این زمینه گفت: زلاتان انسان فوق‌العاده‌ای است که شخصیتی قوی دارد. زمانی که آنچلوتی هدایت تیم را برعهده داشت، نسبت به جذب او فکر می‌کردیم، اما من اولویت‌های دیگری دارم چون ناپولی باید با سیستم و سبک دفاعی متفاوتی بازی کند و نباید مانند بازی با پارما اجازه نفوذ به حریف را بدهیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر