jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۶۸ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اینجانب فضای قبل و بعد از تاسیس شبکه جهانی جام جم را در ماموریت خارج از کشور درک کرده بودم ، قبل از تاسیس آن در قزاقستان، سفیر بودم و بعد از آن در سوئد . در قزاقستان، احساس میکردم ، ای کاش وجود رسانه ای ، چون نخ تسبیح بتواند جامعه پویا و زنده ایرانی را در خارج از کشور به هم متصل نماید .

وقتی که شبکه جام جم افتتاح شد ، احساس می کردم به آرزوی شخصی خودم نیز رسیدم، بعدها وجود برنامه هایی که برای حل مشکلات کنسولی هموطنان عزیز تدارک دیده شده بود در ایجاد ارتباط نزدیک میان ایرانیان خارج کشور و مسولین ، تاثیر گذار بوده و هست .
امیدوارم شجره طیبه جام جم ، کماکان ، سربلند و ثمر بخش باقی بماند، و سایه اش بر سر مردم و مسئولین ، پایدار بماند ‌و شاخ و برگش ، آرامش بخش جانها شود .

دکتر حسن قشقاوی سفیر ایران در اسپانیا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر