jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۲۳ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نیلسون، دروازه‌بان سابق قرمزها در گفت‌و‌گو با جام‌جم:

حتی یک یورو هم به پرسپولیس تخفیف نمی‌دهم

باشگاه پرسپولیس در میانه فصل چهاردهم با نیلسون، دروازه‌بان برزیلی خود خداحافظی کرد. این اتفاق با درخواست حمید درخشان سرمربی وقت تیم رقم خورد. او از مدیران باشگاه خواست تا نیلسون را از لیست کنار گذاشته و مسعود همامی را به پرسپولیس بیاورند و با زوج سوشا مکانی و همامی، فصل را ادامه بدهند.

این اتفاق تماما به ضرر سرخپوشان شد زیرا آنها امنیت خط دروازه را از دست دادند و در نهایت همامی از باشگاه بابت فقط یک بازی 800 میلیون تومان گرفت و سوشا هم با عجیب ترین شکل ممکن از جمع پرسپولیسی‌ها جدا شد. با این حال نیلسون از 5 سال پیش تا به حال هنوز از پرسپولیسی‌ها طلبکار است. طلب او بیش از 20 هزار دلار نمی‌شود اما همین مبلغ را هم پرسپولیسی‌ها پرداخت نمی‌کنند. این در حالی است که او می‌گوید بیشتر از 70 هزار دلار به باشگاه تخفیف داده و حالا در انتظار دریافت 20 هزار دلار باقی مانده است و اگر این اتفاق رخ ندهد، با شکایت دوباره به فیفا، درخواست 90 هزار دلار کامل به علاوه غرامت دیرکرد پرداخت پول می‌کند. او در این مورد به خبرنگار جام جم گفت: «من علاقه خاصی به پرسپولیس داشته و دارم و می‌خواهم روزی برای ادامه مربی گری به این تیم بیایم اما رفتار بدی با من شد. رفتاری که اصلا انتظارش را نداشتم. آنها به من دروغ گفتند.» نیلسون اضافه کرد: «وقتی پرسپولیس درگیر حضور در یک تورنمنت بین المللی (لیگ قهرمانان آسیا) بود، مدیران باشگاه از من تخفیف خواستند تا فورا به صورت نقدی تسویه کرده و شکایتم را خنثی کنند. من همان زمان، تخفیف بسیار خوبی به آنها دادم به این خیال که نقدا تسویه حساب کنم اما بعد از تخفیف، هیچ پولی به حسابم واریز نشد و حالا 20 هزار دلار طلبکار هستم. وکیلم با مدیران باشگاه صحبت کرد و آنها خواستار آن شدند تا من 5 هزار دلار بگیرم و دیگر شکایتم را پیگیری نکنم اما من تمام پولم را می‌خواهم و تا قبل از ژانویه (اواسط دی ماه) اگر به پولم نرسم، شکایتم را دوباره بدون تخفیف اولیه دنبال می‌کنم. دیگر حاضر نیستم حتی یک یورو به باشگاه پرسپولیس تخفیف بدهم و اگر آن اتفاق رخ بدهد و به سمت شکایت بروم، همه 90 هزار دلار به علاوه غرامت را طلب می‌کنم.» او در نهایت گفت: «من چند سال در پرسپولیس بازی کردم و آمار می‌گوید دروازه بان خوبی برای این تیم بودم. حالا هم چیزی غیر از حقم نمی‌خواهم. انتظارم این است که با احترام بیشتری با من رفتار شود. امیدوارم آنها، شرایط مرا درک کنند و پولم را بدهند. من هم قول می‌دهم دیگر شکایتی از باشگاه نداشته باشم اما اگر غیر از این باشد، مجبور می‌شوم دست به کار دیگری بزنم.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر