بهرام افشاری، دروازه‌بان شد.
کد خبر: ۱۲۴۲۳۷۳

چه جوری؟ سیروس مقدم، کارگردان مجموعه پایتخت در گفت‌وگو با آرش ظلی‌پور، مجری برنامه رادیویی «صحنه» برای اولین‌بار تلویحا اشاره کرد که بهرام افشاری در فصل جدید این سریال، دروازه‌بانی را با شخصیتی که عهده‌دار آن است تجربه می‌کند و اضافه کرد: بهرام افشاری در فصل جدید پررنگ‌تر می‌شود و درواقع یکی از نقش‎‌های کلیدی سریال را برعهده دارد و به خاطر فیزیک و قد و قامتش، محسن تنابنده یک کار جدیدی برای او خلق کرده که با کلاه پیترچکی در تست گریم دیدید و به بهانه این موقعیت، مخاطب وارد فضاهای جدیدی در قصه و روایت می‌شود که کار را بسیار دیدنی می‌کند.
همان‌طور که پیش از این اعلام شده بود در فصل جدید پایتخت شخصیت «باباپنجعلی» حذف می‌شود. مقدم درباره این حذف شخصیت، گفت: پنجعلی تمام خصوصیات و ویژگی‌هایی که داشت را در پنج فصل استفاده کردیم و چون آلزایمر داشت و تحلیل رفته بود دیگر کاری برای شخصیت نمی‌شد، کرد اما ما کماکان در فصل ششم هم برای او قصه‌پردازی را داریم.
این کارگردان درباره ویژگی فصل جدید و بازگشت مهران احمدی گفت: اگر درباره شگفتی جدید بخواهم بگویم همان چیزی است که خبری شده؛ یعنی بازگشت بهبود به قصه! ما بهبود را زنده کردیم و اتفاقا از شاخ آفریقا پیدا می‌شود و به قصه برمی‌گردد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها