jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۱۵۶   ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

این هفته در برنامه زنده رادیویی «گیومه» که اغلب به موضوعات مختلفی در زمینه فرهنگ و هنر می‌پردازد قرار است عوامل تاثیرگذار بر انزوای ادبیات معاصر ایران در جهان بررسی ‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل هنرهای نمایشی رادیو، آزاده شاهرخ‌مهر تهیه‌کننده برنامه رادیویی گیومه ضمن اعلام این مطلب افزود: از موضوعات دیگری که در گیومه مطرح می‌شود، این است که چرا در کشور ما جوایز بزرگ ادبی پا نمی‌گیرد.
وی ادامه داد: موضوع دیگری که این هفته به آن می‌پردازیم درباره سینمای نوجوان است و این که کدام الگوها و قهرمان‌ها برای نوجوان ایرانی به تصویر کشیده‌ شده‌اند.
این تهیه‌کننده رادیویی گفت: بررسی وضعیت رقابت در موسیقی پاپ و این که کدام متر و معیار، سطح کیفی آثار روز موسیقی را تعیین می‌کند؟ بازار موسیقی یا جشنواره‌های تخصصی؟ و آسیب‌شناسی حذف جایزه‌ باربد از جشنواره‌ موسیقی فجراز دیگر موضوعاتی است که به آن خواهیم پرداخت.
شاهرخ‌مهر در پایان یادآور شد: نگاهی آسیب‌شناسانه به ورود چهره‌های مشهور (پرآوازه‌های سینما و...) به عرصه‌ شعر و ادبیات و نقاشی و درواقع نقدی بر فعالیت پرآوازه‌ها در شعر و ادبیات و حوزه‌های غیرمرتبط با تخصصی که دارند نیز از دیگر موضوعاتی است که در گیومه رادیو نمایش به آن خواهیم پرداخت.
برنامه گیومه تا پایان هفته جاری به نویسندگی و تهیه‌کنندگی آزاده شاهرخ‌مهر و کارشناسی اجرای شهاب شهرزاد و با همکاری غزاله پورخاکی در بخش شوخی با خبرها و خبرهای تئاتر و روی میز خبر با اجرای محمدعلی مومنی از ساعت
9 تا 10و 30 دقیقه به صورت زنده از رادیو نمایش پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر