jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۶۵۸   ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر 28 ساله با نصب گوشی تلفن‌همراه در اتاقک محل استراحتش، از صحنه خودکشی خود فیلم گرفت.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، 50 دقیقه بامداد سه‌شنبه نوزدهم آذر امسال مردی با شنیدن سر و صدا از کارگاه رویه‌کوبی مبل در محله‌شان در جنوب شهر تهران با پلیس تماس گرفت و موضوع را خبر داد. زمانی که ماموران در محل حاضر شدند و به تحقیق از مرد همسایه پرداختند، معلوم شد صاحب کارگاه چند روز است برای انجام کاری به شهرستان رفته و پسر 28 ساله شب‌ها همان‌جا می‌ماند. ماموران برای بررسی موضوع در کارگاه را بازکردند و وارد آنجا شدند. ماموران بعد از بازرسی محوطه کارگاه، وارد اتاقکی شدند که محل استراحت پسر کارگر بود. همزمان با ورود به آنجا با صحنه عجیبی رو‌به‌رو شدند. آنها مشاهده کردند پسر 28 ساله با پارچه‌های مبلی خودش را حلق‌آویز کرده است. آنها با بازکردن گره‌های پارچه، او را از آن محل پایین آوردند.
ماموران هنگام بررسی محلی که پسر جوان خود را حلق‌آویز کرده بود، گوشی تلفن‌همراهی یافتندکه در همان محوطه نصب شده بود. ماموران این گوشی را مورد بازبینی قرار دادند که به تصویر فیلمی دست یافتند که نشان می‌داد پسر جوان از زمانی که شروع به خودکشی کرده، گوشی تلفن را مقابل خود قرارداده و از لحظه‌لحظه اقدام خود تا زمانی که خودکشی کرده فیلم گرفته و لحظه مرگ خود را ثبت کرده است.
پرونده‌ای در این باره در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و با دستور قضایی قرار شد ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران، خانواده او را شناسایی کنند و موضوع را به آنها اطلاع و جسد را تحویلشان دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
برجام دیگر اولویت اول نیست

برجام دیگر اولویت اول نیست

آنچه در جریان سفر وزیر خارجه کشورمان به نیویورک اتفاق افتاد حکایت از اصل نوینی در سیاست خارجی ایران دارد و اگر این نگاه ادامه پیدا کند و نهادهای داخلی مرتبط با حوزه خارجی بتوانند از ظرفیت به‌وجود آمده در دولت سیزدهم به درستی استفاده کنند، می‌توانیم شاهد پیشرفت جدی در توسعه مناسبات ایران با کشورهای مختلف به‌ویژه همسایگان باشیم.

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

 شاید یک روز نوبت ما هم رسید

من تا به حال پیاده‌ روی اربعین نرفته‌ام، کربلا هم همین‌طور، هر بار به دلیلی نشده است. بگذارید به این حساب که می‌گویند فلانی قسمتش نبوده است.

اربعین مردم

اربعین مردم

از ابتدای سال ۹۰ راهپیمایی اربعین بعد از گذشت سال‌ها از این سنت حسینی، توجه جهانیان را به خود جلب کرد؛ پدیده‌ای که با پیوستن شیعیان کشورهای همسایه و کشورهای غربی و اروپایی به رویدادی بین‌المللی تبدیل شد، پدیده‌ای که پایه و اساس آن مردم بودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها