jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۶۵۸ ۲۰ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پسر 28 ساله با نصب گوشی تلفن‌همراه در اتاقک محل استراحتش، از صحنه خودکشی خود فیلم گرفت.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، 50 دقیقه بامداد سه‌شنبه نوزدهم آذر امسال مردی با شنیدن سر و صدا از کارگاه رویه‌کوبی مبل در محله‌شان در جنوب شهر تهران با پلیس تماس گرفت و موضوع را خبر داد. زمانی که ماموران در محل حاضر شدند و به تحقیق از مرد همسایه پرداختند، معلوم شد صاحب کارگاه چند روز است برای انجام کاری به شهرستان رفته و پسر 28 ساله شب‌ها همان‌جا می‌ماند. ماموران برای بررسی موضوع در کارگاه را بازکردند و وارد آنجا شدند. ماموران بعد از بازرسی محوطه کارگاه، وارد اتاقکی شدند که محل استراحت پسر کارگر بود. همزمان با ورود به آنجا با صحنه عجیبی رو‌به‌رو شدند. آنها مشاهده کردند پسر 28 ساله با پارچه‌های مبلی خودش را حلق‌آویز کرده است. آنها با بازکردن گره‌های پارچه، او را از آن محل پایین آوردند.
ماموران هنگام بررسی محلی که پسر جوان خود را حلق‌آویز کرده بود، گوشی تلفن‌همراهی یافتندکه در همان محوطه نصب شده بود. ماموران این گوشی را مورد بازبینی قرار دادند که به تصویر فیلمی دست یافتند که نشان می‌داد پسر جوان از زمانی که شروع به خودکشی کرده، گوشی تلفن را مقابل خود قرارداده و از لحظه‌لحظه اقدام خود تا زمانی که خودکشی کرده فیلم گرفته و لحظه مرگ خود را ثبت کرده است.
پرونده‌ای در این باره در دادسرای جنایی تهران تشکیل شد و با دستور قضایی قرار شد ماموران اداره دهم پلیس آگاهی تهران، خانواده او را شناسایی کنند و موضوع را به آنها اطلاع و جسد را تحویلشان دهند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر