jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۱۹۵   ۱۸ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر گروه مهارت‌های تخصصی و عمومی شبکه آموزش، از تولید برنامه‌ای شبانه خبر داد که قرار است با پرداختن به بحث مهارت‌آموزی، توجه خانواده‌ها را به سمت این موضوع جلب کند.

چگونه؟ بهروز خلجی به ایلنا گفت: رویکرد گروه اجتماعی شبکه آموزش در حوزه تولید و ساخت برنامه‌های اجتماعی است. بر همین مبنا قرار است در راستای بحث توانمندسازی جامعه و فن‌آموزی به افراد، برای ساخت برنامه‌ها اقشار مختلف جامعه را مدنظر قرار دهیم. بر همین اساس، ما در برنامه‌هایی که فعلا داریم به این امر توجه کردیم و ان‌شاءا... در ادامه یک برنامه شبانه‌ خواهیم داشت که رویکرد آن خانواده است. به نوعی در این برنامه خانواده هدف قرار گرفته که به زودی از آن در شبکه آموزش رونمایی می‌شود. نگاهمان در این برنامه که تهیه‌کنندگی آن را نیز خانم فیروزی به عهده دارد، معطوف به بحث مهارتی در حوزه خانواده بوده است.
زمان پخش: دی ماه
خلجی توضیح داد: نکته‌ای که در جلسات مختلف نیز مطرح شده است، بحث داشتن یک کمربند کنداکتوری در شبکه‌های مختلف سیماست. ما بخش‌های پراکنده و مختلفی را در شبکه‌های مختلفی همچون یک، دو، سه و شبکه‌های دیجیتال داریم. ولی این بخش‌ها ساماندهی نشده که هم هم‌افزایی و رویکرد سیما در حوزه مهارت مشخص شود و هم این‌که مردم عادت‌کنند نگاه مهارت‌آموزی داشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها