jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۲۱۵ ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

می‌دانیم که تیتر این خبر را باور نکرده‌اید؛ فکرش را بکنید پیرمرد طناز آمریکایی در این شرایط بخواهد از پله‌های هواپیما در فرودگاه پیاده شود، خود را به عمارت نوفل لوشاتو برساند و بخواهد نمایشی را در تهران روی صحنه ببرد! اما خب اجازه بدهید به وودی آلن برمی‌گردیم.

عجالتا بگذارید بپرسیم که آیا محمدرضا عیوضی را به یاد می‌آورید؟ حتی اگر یادتان نباشد که او یکی از خواننده‌های برجسته دهه هفتاد بود و با تلاش‌های او و چند نفر دیگر موسیقی پاپ پس از انقلاب پر و بال گرفت، لابد یادتان هست که دو سال پیش وقت برگزاری انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا شال و کلاه کرد و برای نامزدی ثبت‌نام کرد، درست در همان روزی که علیرضا فغانی، داور شناخته‌شده ایرانی که البته این روزها در استرالیا زندگی می‌کند و فاصله بسیاری با سودای کرسی شورای شهر تهران دارد.
حالا خبر آمده که محمدرضا عیوضی خواننده که مدت‌هاست در عرصه موسیقی از او خبری نیست، قرار است در نمایشی بازی کند؛ در همان نمایشی که عرض کردیم ربط‌هایی هم به وودی آلن دارد. ماجرا از این قرار است که نمایش «اتاق پرو» به نویسندگی و کارگردانی نغمه نوذری از فردا سه‌شنبه ۱۲ آذر تا ۱۵ دی هر شب ساعت ۲۱ در سالن شماره یک عمارت نوفل لوشاتو روی صحنه برود.
آن‌طور که روابط عمومی این نمایش خبر داده، در این تئاتر کمدی، علاوه بر محمدرضا عیوضی، ایمان اصفهانی، نسترن ابراهیم‌زاده و نگین سرتیپی هم به ایفای نقش می‌پردازند. اما سر و کله وودی آلن در خلاصه این نمایش پیداست: «وودی آلن تصمیم می‌گیرد در کشور ایران تئاتر کار کند.
کوگل ماس، پروفسور ادبیات زبان لاتین و یونانی سیتی کالج، زندگی زناشویی ناموفقی را تجربه می‌کند. به همین علت برای مشورت و کمک ابتدا به مطب روانکاو و سپس به دفتر پرسکی جادوگر می‌رود. پرسکی و دستیارش پیشنهاد می‌کنند با یک کتاب وارد اتاق پرو جادویی شده و با گذر از زمان و در بین شخصیت‌های داستان به دنبال عشق واقعی برود. پروفسور کتاب مادام بوآری را انتخاب کرده و وارد اتاق پرو می‌شود...»
اگر می‌خواهید یکی از تماشاگران این نمایش باشید باید به سایت تیوال سری بزنید و بلیت تهیه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر