jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۱۶۳ ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد قبل از قرار دادن نازل در جای خود، از برداشتن کارت سوخت از کارتخوان جدا خودداری کنید.

در حالی که بیش از دو هفته از آغاز سهمیه‌بندی بنزین و بیش از سه ماه از آغاز الزام استفاده از کارت سوخت شخصی می‌گذرد، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی از وجود یک نکته مهم در سوختگیری با کارت سوخت شخصی خبر داد.
طبق اعلام این شرکت، مراحل سوختگیری صحیح به این شرح است:
1ـ کارت سوخت را داخل کارتخوان قرار دهید.
2ـ رمز چهاررقمی آن را وارد کنید.
3ـ نازل را برداشته و سوختگیری را آغاز کنید.
4ـ بعد از اتمام سوختگیری نازل را به‌درستی سر جای خود قرار داده و پس از مشاهده پیام، «کارت را بردارید» کارت سوخت خود را از کارتخوان خارج کنید.این شرکت تأکید کرد: قبل از قرار دادن نازل در جای خود، از برداشتن کارت سوخت از کارتخوان جدا خودداری کنید.
بررسی‌های میدانی نشان می‌دهد که در صورت برداشتن کارت سوخت پیش از این‌که نازل را در جای خود قرار دهید و به عبارتی خارج کردن کارت سوخت از نازل در میانه سوخت‌گیری، ممکن است مقداری از سهمیه کارت سوخت، (به میزان کمتر از پنج لیتر) بدون سوخت‌گیری کسر شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر