jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۹۴۱۶ ۰۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مردی که در پی اختلاف خانوادگی جوانی را به قتل رسانده و جسدش را بعد از سوزاندن در جاده پاسند بهشهر رها کرده بود، بازداشت شد.

سرهنگ ابراهیم شجاعی، فرمانده انتظامی شهرستان بهشهربه سایت پلیس گفت: ساعت ۳ و ۲۰ دقیقه بامداد دوم آذر امسال، فردی در تماس با پلیس از یافتن جسدی نیمه سوخته متعلق به مردی ۳۵ ساله در محور روستایی پاسند، خبرداد. ماموران انتظامی برای بررسی ماجرا در آنجا حاضر شدند و زمانی که جسد سوخته را بررسی کردند، متوجه شدند آثار جراحات روی بدن او وجود داشته که به نظر می‌رسید به قتل رسیده و بعد جسدش سوزانده شده است.
جسد او به پزشکی قانونی منتقل شد و در جریان تحقیقات با شناسایی خانواده مقتول که گم‌شدن وی را به پلیس گزارش داده بودند، هویت جسد سوخته کشف شد.
وی افزود: تحقیقات پلیسی برای دستگیری عامل این جنایت ادامه داشت تا این‌که به سرنخ‌هایی دست یافتند که نشان می‌داد فردی مدتی بوده با مرد کشته شده اختلاف خانوادگی داشته است. او به عنوان مظنون تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این‌که سرانجام مخفیگاه متهم به قتل فراری 25 ساله به دست آمد و او بازداشت شد. وی در جریان تحقیقات پلیسی به قتل آن مرد با انگیزه اختلاف خانوادگی اعتراف کرد و مدعی شد برای پنهان ماندن راز این جنایت جسد وی را سوزانده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر