jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۶۷۲۹   ۲۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۹:۵۰

مسئولان باشگاه ذوب آهن اصفهان باز هم به سرمربی خود مهلت دادند.

«علیمنصور» فعلا اخراج نمی شود!

به گزارش جام جم آنلاین ، در اینباره سایت باشگاه ذوب آهن نوشت: در جلسه 5 ساعته‌ای که با حضور اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان برگزار گردید، علیرضا منصوریان به عنوان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان به صورت مشروط ابقا شد و به کار خود در تیم فوتبال ذوب آهن ادامه می دهد.

در همین راستا احمد جمشیدی سخنگو و عضو هیئت مدیره باشگاه ذوب‌آهن به سایت باشگاه گفت: جلسه تعاملی و خوبی داشتیم که در آن در ارتباط با تمامی شرایط و مسائل تیم فوتبال باشگاه بحث و بررسی انجام گرفت و در پایان این جلسه و با توجه به گفت‌وگوهای انجام شده، علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال، به کار خود در تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان با لحاظ شروط تعیین شده، ادامه خواهد داد.

به گزارش جام جم آنلاین تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در این فصل از رقابت های لیگ برتر فوتبال ایران ضعیف نتیجه گرفته است. تیمی که فصل گذشته در لیگ قهرمانان آسیا خوش درخشید در این فصل در رتبه چهاردهم لیگ برتر قرار دارد و حتی احتمال دارد به دسته پایین تر سقوط کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر