jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۵۳۲۳   ۰۹ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بارسلونا با پیروزی 5 بر یک مقابل وایادولید توانست به تنهایی در صدر لالیگا قرار بگیرد. لیونل مسی، ستاره آرژانتینی بارسا بار دیگر در نقش همه کاره این تیم تبدیل شد و توانست با زدن دو گل و دو پاس گل نقش مهمی در این پیروزی داشته باشد.

مسی با این آمار توانست از رقیب همیشگی خود نیز عبور کند. به گزارش آس، مسی ۳۲ ساله با دو سال کمتر توانست از مهاجم پرتغالی پیشی بگیرد و با بازی‌های کمتر چنین رکوردی را به ثبت برساند. رونالدو در ۸۱۳بازی ۶۰۶ بار گلزنی کرد ولی کاپیتان بارسا در ۶۹۵دیدار ۶۰۸ گل به ثمر رساند.
نکته دیگر بازی سه‌شنبه شب این بود که مسی توانست باز هم از روی ضربه آزاد برای تیمش گلزنی کند. به این ترتیب تعداد گل‌های ستاره آرژانتینی از روی ضربات ایستگاهی به عدد 50 رسید. او 44بار برای بارسا و شش بار نیز برای آرژانتین از این طریق گلزنی کرده است. او از این تعداد، 24 گل را در لیگ قهرمانان به ثمر رسانده و از این حیث نیز به تنهایی رکورددار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

شکل‌گیری موج ششم کرونا بعید نیست

درباره این که چه زمانی به قله پیک پنجم کرونا در کشورمان می‌رسیم و از چه زمانی به بعد سیر نزولی در ابتلاها و مرگ را تجربه می‌کنیم، افراد زیادی کنجکاوی می‌کنند ولی واقعیت این است برای این سؤال پاسخ روشنی وجود ندارد چون این موضوع قابل پیش‌بینی نیست و تا اتفاقات روی ندهد و وضعیت روز به روز را با گذشته مقایسه نکنیم، نمی‌توانیم بگوییم آیا به قله موج پنجم رسیده‌ایم یا نه.

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

دولت منتخب و مساله تمرکززدایی

آنچه امروز تحت عنوان توسعه یا توسعه پایدار در جهان‌ می‌شناسیم، فرآیندی است که به‌ دنبال‌ آن منابع قدرت، ثروت، آموزش و بهداشت، به‌ صورت یکسان در مناطق جغرافیایی یک کشور در دسترس همه طبقات قرار گیرد.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر