jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۵۲۳۱   ۱۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۹:۱۲

باشگاه زنیت روسیه برای اینکه سردار آزمون را از دست ندهد قیمت بسیار بالایی روی او گذاشته است!

سردار آزمون 435 میلیارد و 785 میلیون تومان می‎ارزد؟

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس گزارش Sports.ru باشگاه زنیت سن پترزبورگ روسیه فقط در شرایطی بازیکن ایرانی خود یعنی سردار آزمون را به تیم دیگری می فروشد که تیم خواهان مبلغ 35 میلیون یورو برابر با 435 میلیارد و 785 میلیون یورو بپردازد. البته این قیمتی است که در مهلت نقل و انتقالاتی تابستان 2020 بر روی سردار گذاشته شده است. سردار آزمون زمستان سال گذشته میلادی با قراردادی ۱۲ میلیون یورویی از روبین‌کازان به زنیت سن پترزبورگ پیوست. او در فصل جاری تاکنون هشت گل برای زنیت در رقابت‌های مختلف باشگاهی به ثمر رسانده و شش پاس گل داده است. سردار آزمون نقش مهمی در قهرمانی زنیت در فصل گذشته لیگ برتر روسیه داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر