jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۲۶۸ ۰۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

همسر مسعود سلیمانی درباره آخرین وضعیت این دانشمند ایرانی که از یک سال پیش در آمریکا زندانی است گفت: یکسال قبل در چنین روزی آقای سلیمانی به دعوت نیوکلینیک به آمریکا سفر کرد غافل از اینکه آنها با برنامه‌ریزی و توطئه از قبل طراحی شده او را دعوت کرده بودند.

آمریکا مهمانی را دعوت کرده و با زندان از او پذیرایی می کند! به گزارش فارس، مهناز ربیعی که در مراسم بررسی دلیل دستگیری دکتر مسعود سلیمانی در سالن اجتماعات شبکه پرس تی وی صحبت می‌کرد افزود: کاری که آمریکا می‌کند این است که دارد از نخبه یک کشور به عنوان وجه المصالحه بین ایران و خودش استفاده می کند و این نقض حقوق بشر است.ربیعی درباره اینکه وزارت علوم در بحث اخذ وکیل برای آزادی سلیمانی چه کرده است، گفت: هیچ راه چاره‌ای نداریم حتی برای پیدا کردن محل زندان همسرم به صورت شخصی از طریق دوستانی که در آنجا داشتیم پیگیری کردیم تا بفهمیم جای او کجاست. وزارتخانه هنوز وکیل نگرفته اما پیشنهادهایی به ما داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر