jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۴۲۶۸ ۰۱ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

همسر مسعود سلیمانی درباره آخرین وضعیت این دانشمند ایرانی که از یک سال پیش در آمریکا زندانی است گفت: یکسال قبل در چنین روزی آقای سلیمانی به دعوت نیوکلینیک به آمریکا سفر کرد غافل از اینکه آنها با برنامه‌ریزی و توطئه از قبل طراحی شده او را دعوت کرده بودند.

آمریکا مهمانی را دعوت کرده و با زندان از او پذیرایی می کند! به گزارش فارس، مهناز ربیعی که در مراسم بررسی دلیل دستگیری دکتر مسعود سلیمانی در سالن اجتماعات شبکه پرس تی وی صحبت می‌کرد افزود: کاری که آمریکا می‌کند این است که دارد از نخبه یک کشور به عنوان وجه المصالحه بین ایران و خودش استفاده می کند و این نقض حقوق بشر است.ربیعی درباره اینکه وزارت علوم در بحث اخذ وکیل برای آزادی سلیمانی چه کرده است، گفت: هیچ راه چاره‌ای نداریم حتی برای پیدا کردن محل زندان همسرم به صورت شخصی از طریق دوستانی که در آنجا داشتیم پیگیری کردیم تا بفهمیم جای او کجاست. وزارتخانه هنوز وکیل نگرفته اما پیشنهادهایی به ما داده‌اند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر