jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۳۶۶۸ ۲۴ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

ارتش سوریه بعد از ورود به شهر منبج در شمال شرقی حلب عازم حومه عین‌العرب (کوبانی) در حومه شرقی حلب شده است.

یک منبع نظامی سوری نیز گفت، احتمال درگیری ارتش سوریه و ترکیه در هر لحظه ممکن است. این منبع افزود، ارتش سوریه اکنون در ده کیلومتری ارتش ترکیه بین دو شهرک تل تمر و راس العین است. نظامیان ارتش سوریه همچنین وارد شهرک عین عیسی در حومه شمالی رقه و به موازات آن وارد شهرک تل تمر در حومه شمال غربی حسکه شد. در همین حال علی حیدر، وزیر آشتی ملی سوریه در گفت‌وگو با روزنامه سوری الوطن گفت: ارتش سوریه هر زمان فرصت مناسب باشد در تمامی خاک این کشور پیشروی خواهد کرد و این مساله جزو اولویت‌های ماست. اهالی مناطق کردنشین از ورود ارتش این کشور به مناطق شمالی برای مقابله با حمله نظامی ترکیه استقبال کرده‌اند. در همین چارچوب، پرچم سوریه بر بالای برخی از ساختمان‌های دولتی، از جمله مدارس در شهرهای حسکه و قامشلی نصب شد. / ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر