jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۰۷۴ ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۰۸

مروری بر صفحه نخست روزنامه‌ های امروز

زم ذلیل! / سرگیجه دستگاه های جاسوسی جهان (+تصاویر)

«دستگیری روح الله زم، سرشبکه کانال ضد انقلاب آمدنیوز توسط سازمان اطلاعات سپاه پاسداران» از محورهای مهم روزنامه های امروز است.

زم ذلیل! / سرگیجه دستگاه های جاسوسی جهان (+تصاویر)

به گزارش جام جم آنلاین، تیتر یک روزنامه جام جم به گزارشی از پرونده «روح الله زم» که روز گذشته توسط سازمان اطلاعات سپاه شکار شد، اختصاص دارد.

علاوه بر ماجرای زم، برخی روزنامه ها به خصوص آن ها که در نشست روز گذشته روحانی با خبرنگاران فرصت طرح سئوال پیدا کرده بودند امروز در صفحه نخست روزنامه خود گزارشی درباره این کنفرانس مطبوعاتی منتشر کرده اند.

روزنامه کیهان در تیتر نخست خود به بررسی پاسخ روز گذشته رئیس جمهور به این روزنامه درباره سرنوشت ارز 4200 تومانی پرداخته و نوشته است بررسی ها نشان می دهد واقعیت با اظهارات روحانی تناقض دارد، این روزنامه ستون یادداشت خود را هم به همین موضوع اختصاص داده و نوشته است: اگر 18 میلیارد دلار به باد نرفته کجا رفته؟

روزنامه صبح نو به بررسی فصل سوم سریال ستایش پرداخته و با کارگردان این سریال به گفتگو نشسته است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

واقعیت‌هایی درباره لغو تحریم تسلیحاتی

تحریم تسلیحاتی ایران همواره از ابتدای انقلاب از سوی آمریکا به‌صورت تحریم اولیه وجود داشته است، اما از سال 2007 این کشور تلاش کرد تا از طریق تحریم‌های سازمان ملل این تحریم‌ها را همه‌جانبه کند.

هراس آمریکا از چیست؟

هراس آمریکا از چیست؟

الان که این یادداشت را می‌خوانید، چند ساعتی‌است تحریم‌های تسلیحاتی جمهوری اسلامی ایران لغو و کشورمان از زیر این تحریم‌های ظالمانه، خارج شده، اما در این باره توجه به چند نکته درباره آینده پیش‌رو مهم به‌نظر می‌رسد.

آموزش آنتن نمی‌دهد

آموزش آنتن نمی‌دهد

در ماه‌های گذشته اختلالات شبکه شاد و از آن مهم‌تر دسترسی نداشتن بخش قابل توجهی از کودکان و نوجوانان به ابزارهای هوشمند، بسیاری از دانش‌آموزان و خانواده‌هایشان را ناشاد کرده است، اما مسؤولان دستگاه اجرایی توجه لازم را به این مساله ندارند و با گذشت یک ماه از زمان بازگشایی مدارس، هیچ اقدام موثری برای حل این معضل انجام نداده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر