jamejamonline
گوناگون عمومی کد خبر: ۱۲۲۸۵۰۸ ۲۵ شهريور ۱۳۹۸  |  ۲۰:۳۰

جوان هندی که قصد داشت با ترفندی عجیب از مرز خارج شود، دستش رو شد.

ترفند عجیب برای فرار از مرز! +عکس

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، جوان هندی ۳۲ ساله که خود را به شکل یک پیرمرد ۸۱ ساله گریم کرده بود، قصد داشت با این ترفند به آمریکا سفر کند که در فرودگاه دهلی نو بازداشت شد.

روز یکشنبه جی پاتل جوان هندی اهل گجرات با گذرنامه جعلی به نام امریک سینگ ۸۱ ساله با بر سر گذاشتن توربان سفید (دستاری که برخی از مردان هندی بر سر می‌گذارند) و ریش‌های انبوه سوار بر ویلچر وارد فرودگاه گاندی دهلی نو شد تا با این ترفند به نیویورک آمریکا سفر کند. مأموران فرودگاه در بخش امنیتی متوجه پیری ظاهری او شدند و بازجویی را آغاز کردند تا اینکه جوان به جعل کردن پاسپورت و ظاهرش اعتراف کرد.

یکی از ماموران در مصاحبه‌ای گفت:ما در مورد او مشکوک شدیم، زیرا صدایش مطابق با سن او نبود. علاوه بر این او نسبت به سنش دارای پوستی جوان بود چراکه هیچ چروکی نداشت. پاتل از نگاه چشم تو چشم امتناع می‌کرد و بیش از اندازه ادای سالمندان را در می‌آورد به همین دلیل شک ما بیشتر شد.

جوان هندی اعتراف کرد که شخصی به نام بهارات، ۴۲ هزار دلار از او پول گرفته تا پس از ورود به فرودگاه او را به نیویورک بفرستد. همچنین این فرد یک گریمور نیز به این جوان معرفی کرده بود تا او را به شکل پیر مردی ۸۱ ساله گریم کند.

در این گزارش علت جعل هویت قید نشده است که چرا جوان ۳۲ ساله ظاهرش را تغییر داده تا از مرز خارج شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: