jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۲۴۸۱۸   ۰۳ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۲:۳۰

آخرین گلزنان جدال پرسپولیس در برابر تراکتور در تبریز در بازی پیش روی این ۲ تیم جایی در ترکیب این تیم ها ندارند.

تراکتور – پرسپولیس؛ با غیبت آخرین گلزنان

به گزارش جام جم آنلاین ، آخرین بازی پرسپولیس در تبریز برابر تراکتور به حدود ۴ ماه پیش برمی گردد، دیداری که با تساوی یک بر یک به پایان رسید. در آن دیدار پرسپولیس با گل دقیقه ۱۱ کمال کامیابی نیا در آستانه کسب ۳ امتیاز کامل آن دیدار بود اما گل دقیقه ۷۹ دانیال اسماعیلی فر بازی را به تساوی کشاند. حالا در آستانه بازی رفت این ۲ تیم در لیگ نوزدهم کمال کامیابی نیا به خاطر جراحی کتف آسیب دیده اش نمی تواند پرسپولیس را در این بازی همراهی کند. در آن سوی میدان هم دانیال اسماعیلی فر هم با پایان دوران خدمت سربازی اش به ذوب آهن بازگشته است تا بدین ترتیب گلزنان آخرین جدال این تیم ها امکان حضور در بازی روز جمعه ۲ تیم را نداشته باشند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

پرسپولیس؛ یک ذهن برنده

برای ریشه‌یابی موفقیت این روزهای پرسپولیس که بعد از چهار قهرمانی متوالی در لیگ‌ برتر باز هم یکی از شانس‌های قهرمانی در این فصل است، باید در ابتدا به یک مثال اشاره کنم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر