jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۹۸۳ ۱۶ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

حکم قصاص عامل شهادت امام جمعه کازرون از سوی قضات دیوان عالی کشور تایید شد.

به گزارش جام‌جم، حجت‌الاسلام والمسلمین خرسند، امام جمعه کازرون بامداد هشتم خرداد همراه همسرش از آیین احیای ماه رمضان در حال بازگشت به خانه بود که از سوی مردی به نام حمیدرضا با ضربه چاقو به شهادت رسید. متهم دستگیر و دوازدهم تیر امسال در شعبه اول دادگاه کیفری یک استان فارس محاکمه شد. او گفته بود پیش از این نیز قصد ارتکاب چنین کاری را داشته و در لحظه آخر منصرف شده است. شب حادثه زمینه را برای اجرای قصد خود فراهم دیده و امام جمعه را با چاقو به قتل رسانده و اکنون از کارش پشیمان است. سیدعبدالنبی نجیبی، معاون قضایی و برنامه‌ریزی دادگستری استان فارس دیروز اعلام کرد حکم قصاص عامل شهات امام جمعه کازرون از سوی قضات دیوان عالی کشور تایید و برای اجرا به اجرای احکام دادگستری ارسال شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

تلاش دشمن برای حذف چهره‌های تاثیر‌گذار

رژیم صهیونیستی از ابتدای تاسیس تا‌کنون یک هدف ثابت را در کنار مجموعه اهداف دیگر خود پیگیری می‌کند و آن حذف برخی افرادی است که ممکن است در دراز‌مدت برای اسرائیل به نحوی خطر‌آفرین باشند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر