jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۱۲۹۲ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پویانمایی «سینک» به کارگردانی محبوبه کلایی به جشنواره «ایمیجیناریا» ایتالیا راه‌یافت.

آن‌طور که فارس گزارش داده، هفدهمین دوره جشنواره پویانمایی ایمیجیناریا از ۲۸ مرداد تا ۴ شهریور ۹۸ در شهر کانورسانوی ایتالیا برگزار می‌شود و فیلم پویانمایی سینک ساخته محبوبه کلایی در بخش مسابقه دانشجویی جشنواره روی پرده می‌رود.
در بخش دانشجویی جشنواره ایمیجیناریا ۱۵ فیلم پویانمایی کوتاه از کشورهای ایتالیا، ایران، لهستان، بلژیک، روسیه، اسلواکی، فرانسه و انگلیس پذیرفته شده‌اند.
پویانمایی سینک اثری تجربی است که به‌هم‌آمیختگی فیلم زنده و خیال، اساس آن را شکل می‌دهد. در این فیلم زن و مردی به شکل ته‌مانده قهوه از دو فنجان درون سینک بیرون می‌آیند و باقی ماجراها. این فیلم خرداد امسال در دهمین دوره جشنواره پویانمایی کودک و نوجوان «وافی و رافی (Vafi & Rafi) » کرواسی هم به نمایش درآمده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شمایل دانش و خرد

شمایل دانش و خرد

دانش و دانایی و خرد، بزرگ‌ترین سرمایه یک انسان و یک ملت است. فرهنگ‌ها و تمدن‌ها بر بنیاد این هر سه پدید آمده، بالیده و بارور و بارآور شده‌اند و چشمه هنرها در سایه ایمن دانایی و خرد، جوشیده و جاری گشته و فضای زیست فردی و اجتماعی را در هوایی تازه و اهورایی زنده و شاداب ساخته‌اند.

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر؛ زادروز گفتمان «نه به ذلت»

۱۶ آذر ۱۳۳۲ شهادت دانشجویان دانشگاه تهران در اعتراض به سفر نیکسون به ایران پس از کودتای ۲۸ مرداد، آغاز خط مبارزه 67 ساله‌ای است که امپراتوری پر نخوت و شیطانی آمریکا را به سراشیبی افول کشاند.

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

خطر تندروی در رفع محدودیت‌ ها

در کشور ما دور تازه محدودیت‌ های کرونایی از اول آذرماه آغاز شد که این تقریبا مصادف با اعمال محدودیت‌های جدید در اغلب کشورهای درگیر با کرونا و به‌خصوص اروپا بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر