jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۱۸۶۴۴ ۳۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۷:۵۴

محمد مایلی‌کهن را به صراحت لهجه می‌شناسند، کسی که کم صحبت می‌کند اما وقتی لب به سخن می گشاید بدون رودربایستی حرفهایش را می‌زند. او در گفتگو با مدال درباره برانکو هم حرف زده است.

امیدوارم برانکو از بازیکنی درصد نگرفته باشد!

به گزارش جام جم آنلاین ، مایلی‌کهن گفته: «درباره برانکو معتقدم که او بزرگتر از باشگاه پرسپولیس نبوده و نیست. برانکوها و کی‌روش‌ها اینجا که هستند ایران را وطن اول‌شان می‌نامند اما همینکه پای‌شان را بیرون می‌گذارند از وطن‌شان شکایت می‌کنند. همانطور که برانکو خدمت کرد پرسپولیس هم به این مربی خدمت کرد و اتفاقا خدمتی که ما به برانکو کردیم بیشتر بود. 2 سال دیگر هم دوباره برمی‌گردد به فوتبال ما و باز هم ایران می‌شود وطن اولش! بنده امیدوارم این مربیان فقط حق و حقوق مربی‌گری‌شان را از فوتبال ما گرفته باشند و از برخی بازیکنان بی کیفیتی که با خودشان آوردند درصدی نگرفته باشند. برادر آقای برانکو کجای فوتبال بوده که با خودش او را به پرسپولیس آورد؟»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع با ارتش یک نفره

وداع با ارتش یک نفره

از منظر من دیگو مارادونا بزرگترین چهره تاریخ فوتبال جهان است. قصد ندارم بعد از مرگش در مورد او غلو کنم، اما مارادونا یک شخصیت چند‌بعدی بود و اصولا به شکلی پارادوکسیکال و تضادگونه در جهان فوتبال حضور داشت.

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر