jamejamonline
سیاسی عمومی کد خبر: ۱۲۱۸۱۴۳ ۲۶ تير ۱۳۹۸  |  ۱۹:۰۰

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه مرزها آماده سرمایه گذاری است، گفت: امنیت مرزهای کشور با وجود نیروهای مسلح پایدار است.

فرمانده مرزبانی: دغدغه امنیتی در مرزها نداریم

به گزارش جام جم آنلاین از سایت پلیس، سردار قاسم رضایی در آیین تکریم و معارفه فرمانده مرزبانی استان گلستان گفت: امروز تمام عزت، سرافرازی، شرف و زندگی ما مدیون دین اسلام و سکانداری نایب امام عصر (عج) و ادامه دهندگان راه و رسالت اولیا و انبیاء الهی است. رهبر معظم انقلاب اسلامی در تمام عرصه ها به عنوان یک مجاهد واقعی، عزت و شرف را هر لحظه به ما هدیه می کنند.

فرمانده مرزبانی ناجا تصریح کرد: پاسخ قاطع رهبر معظم انقلاب اسلامی به استکبار نشان داد که قدرت نرم بالاتر از قدرت سخت بوده و این عزت جمهوری اسلامی و تمام ایرانیان است.

وی در بخش دیگری از سخنان افزود: دوری طولانی مدت، برای مرزبانان از خانواده با توجه به شرایط خدمتی، طبیعی است اما مهم ترین خواسته مرزبانان دیدار با رهبر معظم انقلاب اسلامی است.

رضایی با بیان اینکه استکبار در کشورهای پیرامونی فتنه کرده و هدف آنها جمهوری اسلامی ایران و توطئه برای کشورمان است، گفت: در مرزهای ایران دغدغه امنیتی نداریم و این امنیت پایدار است،

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با بیان اینکه نقطه کوری در مرزهای جمهوری اسلامی ایران نداریم، گفت: مرزهای کشور آماده سرمایه گذاری است.

رضایی با اشاره به اهمیت مرزهای استان گلستان اظهار کرد: روابط بسیار خوبی با کشور ترکمنستان داریم و مرزهای گلستان هم دارای امنیت پایدار است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

چند نکته درباره اتفاق روز یکشنبه مجلس

تصویری که روز یکشنبه از حضور وزیر خارجه در مجلس شورای اسلامی منعکس شد، چگونه تصویری بود؟ وزیر خارجه به عنوان مهمان و از باب معارفه و تحلیل وضعیت سیاست خارجی به مجلس دعوت شد؛ اما در لابه‌لای بحث، مکرر همهمه و داد و فریاد از اطراف و اکناف مجلس بلند بود، وزیر خارجه نیز متقابلاً بر حرارت کلام خود می‌افزود، فضای جلسه از حالت گفت‌وگو به جدل میل کرد و درنهایت تصویری متشنج از سطوح بالای حکمرانی در کشور به افکار عمومی مخابره شد.

شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر