jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۵۵۹۲ ۱۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

بنابر گزارش‌های منتشر شده از سوی دفتر صنایع خودرو و نیرومحرکه وزارت صنعت، معدن و تجارت، ایران خودرو در اردیبهشت‌‌98 موفق به تولید 2060 دستگاه پژو 2008 شده که نسبت به مدت مشابه سال 97، با تولید 103 دستگاه، رشدی 1900 درصدی را نشان می‌دهد.

در تولید تجمعی نیز، ایران خودرو در دوماه ابتدایی سال 97 تنها 653 دستگاه پژو 2008 به تولید رسانده بود، که این رقم در دو ماه ابتدایی سال 98 به 2654 دستگاه رسیده و حاکی از رشد 4/306 درصدی تولید این محصول در ایران خودروست./ خودروبانک

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر