jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۵۴۵۲   ۱۳ تير ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

مستند «لایف»، مستندی مربوط به کره زمین را معرفی می‌کنم. خیلی حرفه‌ای ساخته‌شده.

توضیحات تکمیلی
در سال 2009 پس از چهار سال تلاش بی‌وقفه مستندسازان، پرخرج‌ترین مجموعه مستند حیات‌وحش با بودجه‌ای حدود ده میلیون پوند با نام Life ـ زندگی، تقدیم طرفداران مجموعه‌های مستند شد. این مجموعه با شکوه، نگاهی کلی به روش‌ها و تلاش‌های جانداران در تنازع برای بقا دارد. تلاش برای شکارکردن و شکار نشدن، تصاویری بسیار مهیج و زیبا از صحنه‌های شکار جانداران و جنگیدن برای زنده ماندن در شرایطی طاقت‌فرسا، تلاشی که چارلز داروین از آن به عنوان مبارزه برای وجود نام می‌برد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

تهران سینوسی

تهران سینوسی

آمار مبتلایان روز گذشته در تهران نشان می‌دهد با این‌که تعداد بستری‌ها همچنان بالاست اما تهران روزهای تقریبا آرام‌تری را نسبت به چند روز گذشته می‌گذراند؛ البته آرام نه به معنای این‌که سیر نزولی داشته باشیم بلکه این روند کاملا سینوسی است؛ یعنی مدام در حال بالا و پایین‌شدن است و به هیچ‌کدام از موج‌های نزولی‌اش نمی‌شود اطمینان کرد.

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

چرا طالبان با مذاکرات صلح بازی می‌کند؟

در افغانستان همه مشتاق شروع مجدد گفتگوهای صلحند. اما فرجام این مذاکرات بنفع کیست؟ بی‌رغبتی طالبان برای شرکت در محفل استانبول سبب شده برخی گمان کنند آنها از گفتگو فراریند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر